Şampiyonlar Ligi

Priştine ilk turu kazandı

2021/22 UEFA Şampiyonlar Ligi dönemi aslında Priştine'nin Folgore'u ve Inter Club d'Escaldes'i yenerek Arnavutluk'taki ilk turu kazanmasıyla başladı.

Priştine'nin başarısı, mevcut ilk tur sunulduğu için 4 dönem içinde Kosovalı bir grup için 3. oldu. 6/7 ve 13/14 Temmuz tarihlerindeki ilk sertifikasyon turunda Ferencváros ile karşılaşmak için ilerliyorlar, sertifikalandırmanın iki ayaklı bir stile geri döndüğü ve şu anda tüm bağlantıların kurulmuş olduğu.

Sertifikalandırma bileşenleri


İlk tur

Yarı final: 22 Haziran Salı

Folgore 0-2 Priştine(Elbasan)

HB Torshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Son: 25 Haziran Cuma

Priştine 2-0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Tam dönem programı

İlk onaylayan yuvarlak bağlantılar (6/7 ve 13/14 Temmuz)

İlk bacaklar:

6 Temmuz Salı
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
Bitkiler Tallinn vs Hibernians
Ferencváros vs Priştine
Zalgiris Vilnius vs Linfield Fola Esch, Lincoln Kırmızı İmplere Karşı
Shkëndija vs Mura
CFR Cluj vs Borac Banja Luka

7 Temmuz Çarşamba
Dinamo Tiflis vs Neftçi
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers
Ludogorets 1945 - Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa vs Kairat Almaty
Teuta vs Constable Tiraspol
Malmö vs Riga FC
Dinamo Zagreb vs Valur
Connah's Quay Nomads vs Alashkert

2. onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (20/21 ve 27/28 Temmuz)

  • Galibiyetler 3/4 ve 10 Ağustos'ta 3. sertifikasyon turuna çıkacak ve 19 Temmuz'da kura çekilecek.

Şampiyonlar kursu:

Dinamo Zagreb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dinamo Tiflis/ Neftçi
Maccabi Haifa/ Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Vilnius/ Linfield
Shkëndija/ Mura - Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu şampiyonları kursu 3. sertifikasyon turuna geçti.

Organizasyon kursu:

Quick Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven-Galatasaray

  • Beat grupları, UEFA Avrupa Organizasyonu birincil kursu 3. sertifikasyon turuna geçer.

Kura sonuçları geçicidir ve ayrıca sürekli incelemelerin ve/veya yasal prosedürlerin nihai sonucundan ve UEFA'nın son doğrulamalarından geçer.

Benzersiz COVID düzenlemeleri

Lütfen COVID-19'un bir sonucu olarak rakiplerin play-off'larının yanı sıra sertifikalandırma aşamasına uygun benzersiz politikaları tanıyın, hangi burada keşfedilebilir

Seyircilerin davalarını itiraf etmeleriyle ilgili olarak, daha fazla ayrıntı aşağıda keşfedilebilir

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe