Şampiyonlar Ligi

Priştine, Escaldes sondan sağa

2021/22 UEFA Şampiyonlar Ligi dönemi Salı günü Priştine ve Inter Club d'Escaldes'in Arnavutluk'ta ilk tur yarı finallerini kazanmasıyla başladı.

Kosova ve Andorra şampiyonları şu anda Elbasan'da Cuma günkü son karşılaşmada karşılaşıyorlar. Galipler, 6/7 ve ayrıca 13/14 Temmuz tarihlerindeki ilk sertifikasyon turunda Ferencváros ile başa çıkmak için ilerler ve sertifikalandırma iki ayaklı bir stile geri dönerken.

Sertifikalandırma bileşenleri


İlk tur

Yarı final: 22 Haziran Salı

Folgore 0-2 Priştine(Elbasan)

HB Torshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Son: 25 Haziran Cuma

Prishtina - Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Tam dönem programı

İlk onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (6/7 ve 13/14 Temmuz)

İlk bacaklar:

6 Temmuz Salı
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
Bitki örtüsü Tallinn vs Hibernians
Ferencváros vs Prishtina/ Inter Club d'Escaldes
Zalgiris Vilnius vs Linfield Fola Esch, Lincoln Kırmızı İmplere Karşı
Shkëndija vs Mura
CFR Cluj vs Borac Banja Luka

7 Temmuz Çarşamba
Dinamo Tiflis vs Neftçi
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers
Ludogorets 1945 - Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa vs Kairat Almaty
Teuta vs Constable Tiraspol
Malmö vs Riga FC
Dinamo Zagreb vs Valur
Connah's Quay Nomads vs Alashkert

2. onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (20/21 ve 27/28 Temmuz)

  • Galibiyetler 3/4 ve 10 Ağustos'ta 3. sertifikasyon turuna çıkacak ve 19 Temmuz'da kura çekilecek.

Şampiyonlar kursu:

Dinamo Zagreb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dinamo Tiflis/ Neftçi
Maccabi Haifa/ Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prishtina/ Inter Club d'Escaldes vs Žalgiris Vilnius/ Linfield
Shkëndija/ Mura - Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu şampiyonları kursu 3. sertifikasyon turuna geçti.

Organizasyon kursu:

Quick Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven-Galatasaray

  • Beat grupları, UEFA Avrupa Organizasyonu birincil kursu 3. sertifikasyon turuna geçer.

Kura sonuçları geçicidir ve aynı zamanda tekrarlayan sınavların ve/veya yasal prosedürlerin nihai sonuçlarından ve UEFA'nın son doğrulamalarından geçer.

Benzersiz COVID düzenlemeleri

Lütfen sertifikalandırma aşaması ve ayrıca COVID-19'un bir sonucu olarak rakiplerin play-off'ları ile ilgili benzersiz politikaları öğrenin, hangisi tam burada yer alabilir

Seyircilerin davalarını itiraf etmeleriyle ilgili olarak, daha fazla bilgi aşağıda keşfedilebilir

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe