Şampiyonlar Ligi

İlk tur Salı günü başlıyor

2021/22 UEFA Şampiyonlar Ligi dönemi, ilk tur yarı finallerinin Arnavutluk'ta tek ayaklı video oyunları olarak oynandığı Salı günü başlıyor.

Elbasan'da son Cuma günü sona erecek olan ilk tur için tüm bileşenler için aşağıdaki listeye bakın. Galipler, 6/7 ve ayrıca 13/14 Temmuz'daki ilk sertifikasyon turunda Ferencváros ile karşılaşmaya devam ediyor, sertifikalandırma iki ayaklı bir stile geri dönüyor.

Sertifikalandırma bileşenleri


İlk tur

Yarı final: 22 Haziran Salı

Folgore vs Priştine(Elbasan)

HB Tórshavn vs Inter Club d'Escaldes(Durres)

Son: 25 Haziran Cuma

Folgore/ Prishtina vs HB Tórshavn/ Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Tam dönem programı

İlk onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (6/7 ve 13/14 Temmuz)

Fola Esch, Lincoln Kırmızı İmplere Karşı
Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers
Malmö vs Riga FC
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Connah's Quay Nomads vs Alashkert
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
CFR Cluj vs Borac Banja Luka
Shkëndija vs Mura
Teuta vs Constable Tiraspol
Dinamo Tiflis vs Neftçi
Maccabi Haifa vs Kairat Almaty
Ludogorets 1945 - Shakhtyor Soligorsk
Ferencváros vs Şampiyonlar ilk turun sonuncusu
Zalgiris Vilnius vs Linfield
Bitkiler Tallinn vs Hibernians
Dinamo Zagreb vs Valur

2. onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (20/21 ve 27/28 Temmuz)

  • Şampiyonlar 3/4 ve 10 Ağustos'ta 3. sertifikasyon turuna çıkacak ve 19 Temmuz'da kura çekilecek.

Şampiyonlar kursu:

Dinamo Zagreb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dinamo Tiflis/ Neftçi
Maccabi Haifa/ Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Žalgiris Vilnius/ Linfield karşısında ilk yuvarlak galibiyetler
Shkëndija/ Mura - Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu şampiyonları kursu 3. sertifikasyon turuna geçti.

Organizasyon kursu:

Quick Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven-Galatasaray

  • Beat grupları, UEFA Avrupa Organizasyonu birincil kursu 3. sertifikasyon turuna geçer.

Kura sonuçları geçicidir ve aynı zamanda tekrar eden sınavların ve/veya yasal sürecin ve ayrıca UEFA'nın son doğrulamalarının sonucundan geçer.

Benzersiz COVID yönergeleri

Lütfen sertifikalandırma aşamasına uygun benzersiz düzenlemeleri ve ayrıca COVID-19'un bir sonucu olarak rakiplerin play-off'larını anlayın, hangi burada keşfedilebilir

Seyircilerin davalarını itiraf etmeleriyle ilgili olarak, daha fazla ayrıntı burada keşfedilebilir

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe