Şampiyonlar Ligi

İlk tur Salı günü başlıyor

2021/22 UEFA Şampiyonlar Ligi dönemi, ilk tur yarı finallerinin Arnavutluk'ta tek ayaklı video oyunları olarak oynandığı Salı günü başlıyor.

Elbasan'da son Cuma günü sona erecek olan ilk tur için tüm bileşenler için aşağıdaki listeye bakın. Galipler, 6/7 ve ayrıca 13/14 Temmuz'daki ilk sertifikasyon turunda Ferencváros ile karşılaşmaya devam ediyor, sertifika verirken iki ayaklı bir stile geri dönüyor.

Sertifikalandırma bileşenleri



İlk tur

Yarı final: 22 Haziran Salı

Folgore vs Priştine(Elbasan)

HB Tórshavn vs Inter Club d'Escaldes(Durres)

Son: 25 Haziran Cuma

Folgore/ Prishtina vs HB Tórshavn/ Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Tam dönem programı

İlk onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (6/7 ve 13/14 Temmuz)

Fola Esch, Lincoln Kırmızı İmplere Karşı

Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers

Malmö vs Riga FC

Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa

Connah's Quay Nomads vs Alashkert

HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica

CFR Cluj vs Borac Banja Luka

Shkëndija vs Mura

Teuta vs Constable Tiraspol

Dinamo Tiflis vs Neftçi

Maccabi Haifa vs Kairat Almaty

Ludogorets 1945 - Shakhtyor Soligorsk

Ferencváros vs Şampiyonlar ilk turun sonuncusu

Zalgiris Vilnius vs Linfield

Bitkiler Tallinn vs Hibernians

Dinamo Zagreb vs Valur

2. onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (20/21 ve 27/28 Temmuz)

  • Şampiyonlar 3/4 ve 10 Ağustos'ta 3. sertifikasyon turuna çıkacak ve 19 Temmuz'da kura çekilecek.

Şampiyonlar kursu:

Dinamo Zagreb/ Valur vs Omonoia

Slovan Bratislava/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol

Olympiakos vs Dinamo Tiflis/ Neftçi

Maccabi Haifa/ Kairat Almaty vs Crvena zvezda

Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka

Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica

Ferencváros/ Žalgiris Vilnius/ Linfield karşısında ilk yuvarlak galibiyetler

Shkëndija/ Mura - Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu şampiyonları kursu 3. sertifikasyon turuna geçti.

Organizasyon kursu:

Quick Wien vs Sparta Praha

Celtic vs Midtjylland

PSV Eindhoven-Galatasaray

  • Beat grupları, UEFA Avrupa Organizasyonu birincil kursu 3. sertifikasyon turuna geçer.

Kura sonuçları geçicidir ve aynı zamanda tekrar eden sınavların ve/veya yasal sürecin ve ayrıca UEFA'nın son doğrulamalarının sonucundan geçer.

Benzersiz COVID yönergeleri

Lütfen sertifikalandırma aşamasına uygun benzersiz düzenlemeleri ve ayrıca COVID-19'un bir sonucu olarak rakiplerin play-off'larını anlayın, hangi burada keşfedilebilir

Seyircilerin davalarını itiraf etmeleriyle ilgili olarak, daha fazla ayrıntı burada keşfedilebilir

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu