Şampiyonlar Ligi

En yeni yuvarlatılmış onaylanıyor

2021/22 UEFA Şampiyonlar Ligi'nin ilk onay turu aslında başladı.

Ferencváros, Dinamo Zagreb, Legia ve Malmö ile projelerine başlayan kulüpler arasında sertifikalandırma şu anda iki ayaklı bir tarza geri dönüyor.

Bileşenlerin ve ayrıca sonuçların onaylanması


İlk onaylayan yuvarlak bağlantılar

İlk bacaklar

6 Temmuz Salı
HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica
Bitki Örtüsü Tallinn 2-0 Hibernians
Ferencváros 3-0 Priştine
Zalgiris Vilnius 3-1 Linfield
Fola Esch 2-2 Lincoln Kırmızı İmpler

İşkence 0-1 Mura
CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka

7 Temmuz Çarşamba
Dinamo Tiflis vs Neftçi
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers
Ludogorets vs Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa vs Kairat Almaty
Teuta vs Constable Tiraspol
Malmö vs Riga FC
Dinamo Zagreb vs Valur
Connah's Quay Nomads vs Alashkert

2. bacaklar

13 Temmuz Salı
Hibernians vs Bitki Örtüsü Tallinn
Riga FC vs Malmö
Lincoln Red Imps vs Fola Esch
Memur Tiraspol vs Teuta
Priştine vs Ferencváros
Mura vs Shkëndija
Borac Banja Luka vs CFR Cluj
Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki
Linfield vs Zalgiris Vilnius
Shamrock Rovers vs Slovan Bratislava
Shakhtyor Soligorsk vs Ludogorets
Valur vs Dinamo Zagreb

14 Temmuz Çarşamba
Kairat Almaty vs Maccabi Haifa
Alashkert vs Connah's Quay Nomads
Neftçi vs Dinamo Tiflis
Legia Warszawa vs Bodø/ Glimt

Tam dönem programı

2. onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (20/21 ve 27/28 Temmuz)

  • Şampiyonlar 3/4 ve 10 Ağustos'ta 3. sertifikasyon turuna çıkacak ve 19 Temmuz'da kura çekilecek.

Şampiyonlar kursu

Dinamo Zagreb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dinamo Tiflis/ Neftçi
Maccabi Haifa/ Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Vilnius/ Linfield
Shkëndija/ Mura vs Ludogorets/ Shakhtyor Soligorsk

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu şampiyonlar kursu 3. sertifikasyon turuna taşınır, 19 Temmuz'u kullandı

Organizasyon kursu

Quick Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven-Galatasaray

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu birincil kursu 3. sertifikasyon turuna geçer, 19 Temmuz'u kullandı

Kura sonuçları geçicidir ve ayrıca tekrarlayan incelemelerin ve/veya yasal prosedürlerin ve ayrıca UEFA'nın son doğrulamalarının sonucundan geçer.

Tam vuruş

İlk tur

Son: 25 Haziran Cuma

Priştine 2-0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Yarı final: 22 Haziran Salı

Folgore 0-2 Priştine(Elbasan)

HB Torshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Benzersiz COVID yönergeleri

Lütfen COVID-19'un bir sonucu olarak rakiplerin play-off'larının yanı sıra sertifikalandırma aşamasına uygun benzersiz düzenlemeleri anlayın, hangisi aşağıda yer alabilir

Seyircilerin davalarını itiraf etmeleriyle ilgili olarak, daha fazla bilgi aşağıda keşfedilebilir

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe