Şampiyonlar Ligi

Onaylama turu Salı'ya dönüyor

2021/22 UEFA Şampiyonlar Ligi'nin ilk onay turu aslında başladı.

Ferencváros, Dinamo Zagreb, Legia ve Malmö ile birlikte, salı ve çarşamba günkü geri dönüşlerle projelerine kısa süre önce ilk ayaklarında başlamış olan kulüpler arasında sertifikalandırma şu anda iki ayaklı bir düzene geri dönüyor.

Bileşenlerin yanı sıra sonuçların onaylanması


İlk onaylayan yuvarlak bağlantılar

İlk bacaklar

7 Temmuz Çarşamba
Dinamo Tiflis 1-2 Neftçi
Bodø/ Glimt 2-3 Legia Warszawa
Slovan Bratislava 2-0 Shamrock Rovers
Ludogorets 1-0 Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa 1-1 Kairat Almatı
Teuta 0-4 Memur Tiraspol
Malmö 1-0 Riga FC
Dinamo Zagreb 3-2 Valur
Connah's Quay Nomads 2-2 Alashkert

6 Temmuz Salı
HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica
Bitkiler Tallinn 2-0 Hibernians
Ferencváros 3-0 Priştine
Zalgiris Vilnius 3-1 Linfield
Fola Esch 2-2 Lincoln Kırmızı İmpler

İşkence 0-1 Mura
CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka

2. bacaklar

13 Temmuz Salı
Hibernians vs Bitki Örtüsü Tallinn(ilk ayak: 0-2)
Riga FC vs Malmö(ilk ayak: 0-1)
Lincoln Red Imps vs Fola Esch(ilk ayak: 2-2)
Memur Tiraspol vs Teuta(ilk ayak: 4-0)
Priştine vs Ferencváros(ilk ayak: 0-3)
Mura vs Shkëndija(ilk ayak: 1-0)
Borac Banja Luka vs CFR Cluj(ilk ayak: 1-3)
Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki(ilk ayak: 1-3)
Linfield vs Zalgiris Vilnius(ilk ayak: 1-3)
Shamrock Rovers vs Slovan Bratislava(ilk ayak: 0-2)
Shakhtyor Soligorsk vs Ludogorets(ilk ayak: 0-1)
Valur vs Dinamo Zagreb(ilk ayak: 2-3)

14 Temmuz Çarşamba
Kairat Almaty vs Maccabi Haifa(ilk ayak: 1-1)
Alashkert vs Connah's Quay Nomads(ilk ayak: 2-2)
Neftçi vs Dinamo Tiflis(ilk ayak: 2-1)
Legia Warszawa vs Bodø/ Glimt(ilk ayak: 3-2)

Tam dönem programı

2. onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (20/21 ve 27/28 Temmuz)

  • Şampiyonlar 3/4 ve 10 Ağustos'ta 3. sertifikasyon turuna çıkacak ve 19 Temmuz'da kura çekilecek.

Şampiyonlar kursu

Dinamo Zagreb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Vegetation Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dinamo Tiflis/ Neftçi
Maccabi Haifa/ Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Vilnius/ Linfield
Shkëndija/ Mura vs Ludogorets/ Shakhtyor Soligorsk

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu şampiyonlar kursu 3. sertifikasyon turuna taşınır, 19 Temmuz'u kullandı

Organizasyon kursu

Quick Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven-Galatasaray

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu ana kursu 3. sertifikasyon turuna taşınır, 19 Temmuz'u kullandı

Kura sonuçları geçicidir ve aynı zamanda tekrar eden sınavların ve/veya yasal sürecin yanı sıra UEFA'nın son doğrulamalarının sonucundan geçer.

Toplam vuruş sayısı

İlk tur

Son: 25 Haziran Cuma

Priştine 2-0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Yarı final: 22 Haziran Salı

Folgore 0-2 Priştine(Elbasan)

HB Torshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Benzersiz COVID düzenlemeleri

Lütfen COVID-19 nedeniyle rakiplerin play-off'larının yanı sıra sertifikalandırma aşamasına uygun benzersiz yönergeleri anlayın, hangisi aşağıda yer alabilir

Seyircilerin davalarını itiraf etmeleriyle ilgili olarak, daha fazla bilgi aşağıda bulunabilir

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe