Şampiyonlar Ligi

Sertifikasyon turu Salı günü başlıyor

2021/22 UEFA Şampiyonlar Ligi dönemi, Priştine'nin Folgore ve Inter Club d'Escaldes'i yenerek Arnavutluk'taki ilk turu kazanması ve ayrıca Salı günü başlayacak ilk sertifikasyon turunun kadrosunu tamamlamasıyla başladı. .

Şu anda, Priştine'nin rakipleri Ferencváros, Dinamo Zagreb ve Malmö ile projelerine başlayan kulüpler arasında sertifikalandırma iki ayaklı bir düzene geri dönüyor.

Bileşenlerin ve ayrıca sonuçların onaylanması

İlk onaylayan yuvarlak bağlantılar:

İlk bacaklar:

6 Temmuz Salı
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
Bitkiler Tallinn vs Hibernians
Ferencváros vs Priştine
Zalgiris Vilnius vs Linfield Fola Esch, Lincoln Kırmızı İmplere Karşı
Shkëndija vs Mura
CFR Cluj vs Borac Banja Luka

7 Temmuz Çarşamba
Dinamo Tiflis vs Neftçi
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers
Ludogorets vs Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa vs Kairat Almaty
Teuta vs Constable Tiraspol
Malmö vs Riga FC
Dinamo Zagreb vs Valur
Connah's Quay Nomads vs Alashkert

2. bacaklar:

13 Temmuz Salı
Hibernians vs Bitkiler Tallinn
Riga FC vs Malmö
Lincoln Red Imps vs Fola Esch
Memur Tiraspol vs Teuta
Priştine vs Ferencváros
Mura vs Shkëndija
Borac Banja Luka vs CFR Cluj
Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki
Linfield vs Zalgiris Vilnius
Shamrock Rovers vs Slovan Bratislava
Shakhtyor Soligorsk vs Ludogorets
Valur vs Dinamo Zagreb

14 Temmuz Çarşamba
Kairat Almaty vs Maccabi Haifa
Alashkert vs Connah's Quay Nomads
Neftçi vs Dinamo Tiflis
Legia Warszawa vs Bodø/ Glimt

Tam dönem programı

2. onaylayıcı yuvarlak bağlantılar (20/21 ve 27/28 Temmuz):

  • Şampiyonlar 3/4 ve 10 Ağustos'ta 3. sertifikasyon turuna çıkacak ve 19 Temmuz'da kura çekilecek.

Şampiyonlar kursu:

Dinamo Zagreb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Vegetation Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dinamo Tiflis/ Neftçi
Maccabi Haifa/ Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Vilnius/ Linfield
Shkëndija/ Mura vs Ludogorets/ Shakhtyor Soligorsk

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu şampiyonlar kursu 3. sertifikasyon turuna taşınır, 19 Temmuz'u kullandı

Organizasyon kursu:

Fast Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven-Galatasaray

  • Beat grupları UEFA Avrupa Organizasyonu birincil kursu 3. sertifikasyon turuna geçer, 19 Temmuz'u kullandı

Kura sonuçları geçicidir ve aynı zamanda tekrar eden sınavların ve/veya yasal sürecin yanı sıra UEFA'nın son doğrulamalarının sonucundan geçer.

Toplam vuruş sayısı

İlk tur:

Son: 25 Haziran Cuma

Priştine 2-0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Yarı final: 22 Haziran Salı

Folgore 0-2 Priştine(Elbasan)

HB Torshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Benzersiz COVID düzenlemeleri

Lütfen sertifikalandırma aşaması ve ayrıca COVID-19 nedeniyle rakiplerin play-off'ları ile ilgili benzersiz politikaları anlayın, hangisi aşağıda yer alabilir

Seyircilerin davalarını itiraf etmeleriyle ilgili olarak, daha fazla bilgi burada keşfedilebilir

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
tr_TRTürkçe