Liga Mistrzów

Prisztina wygrywa początkową rundę

Okres Ligi Mistrzów UEFA 2021/22 faktycznie rozpoczął się od pokonania Prisztiny Folgore, a także Inter Club d'Escaldes, aby wygrać pierwszą rundę w Albanii.

Sukces Prisztiny to 3 miejsce dla grupy z Kosowa w 4 okresach, ponieważ zaprezentowano istniejącą pierwszą rundę. Awansują do spotkania z Ferencvárosem w pierwszej rundzie certyfikacyjnej w dniach 6/7 oraz 13/14 lipca, kiedy certyfikacja wraca do stylu dwunożnego, ze wszystkimi połączeniami, które są obecnie nawiązane.

Certyfikowanie komponentów


Runda początkowa

Półfinały: wtorek 22 czerwca

Folgore 0-2 Prisztina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Ostatni: piątek 25 czerwca

Prisztina 2:0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Pełny harmonogram okresu

Pierwsze certyfikowane połączenia zaokrąglone (6/7 i 13/14 lipca)

Pierwsze nogi:

Wtorek 6 lipca
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
Rośliny Tallinn vs Hiberniany
Ferencváros vs Prisztina
Žalgiris Wilno vs Linfield Fola Esch kontra Lincoln Red Imps
Shkëndija vs Mura
CFR Kluż vs Borac Banja Luka

Środa 7 lipca
Dynamo Tbilisi vs Neftçi
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratysława vs Shamrock Rovers
Ludogorets 1945 vs Szachtior Soligorsk
Maccabi Hajfa vs Kajrat Ałmaty
Teuta kontra konstabl Tiraspol
Malmö vs Ryga FC
Dynamo Zagrzeb vs Valur
Connah's Quay Nomads kontra Alashkert

2. certyfikacja połączeń zaokrąglonych (20.21 i 27.07.07)

  • Zwycięzcy wejdą do 3. rundy certyfikacyjnej w dniach 3/4 i 10 sierpnia, a losowanie zawieszone jest 19 lipca.

Kurs mistrzowski:

Dynamo Zagrzeb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratysława/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dynamo Tbilisi/ Neftçi
Maccabi Hajfa/ Kajrat Ałmaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Wilno/ Linfield
Shkëndija/ Mura vs Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu mistrzów UEFA Europa Organization.

Kurs organizacyjny:

Szybki Wiedeń vs Sparta Praga
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu podstawowego UEFA Europa Organization.

Wyniki losowania są tymczasowe i przechodzą również przez końcowy wynik ciągłych egzaminów i/lub zgodnych z prawem procedur, a także ostatnie weryfikacje UEFA

Unikalne przepisy dotyczące COVID

Prosimy o rozpoznanie unikalnych zasad odpowiednich do etapu certyfikacji, a także do play-off konkurentów w wyniku COVID-19, które można odkryć tutaj

W związku z wyjazdem wyznawcy przyznający się do pozwów, jeszcze więcej szczegółów znajdziesz poniżej

.

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski