Liga Mistrzów

Prisztina wygrywa początkową rundę

Okres Ligi Mistrzów UEFA 2021/22 faktycznie rozpoczął się od pokonania Prisztiny Folgore, a także Inter Club d'Escaldes, aby wygrać pierwszą rundę w Albanii.

Sukces Prisztiny to 3. miejsce dla grupy z Kosowa w 4 okresach, ponieważ zaprezentowano istniejącą pierwszą rundę. Awansują, by zmierzyć się z Ferencvárosem w pierwszej rundzie certyfikacyjnej w dniach 6/7 oraz 13/14 lipca, kiedy certyfikację wracają do stylu dwunożnego, ze wszystkimi aktualnie nawiązanymi połączeniami.

Certyfikowanie komponentów



Runda początkowa

Półfinały: wtorek 22 czerwca

Folgore 0-2 Prisztina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Ostatni: piątek 25 czerwca

Prisztina 2:0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Pełny harmonogram okresu

Pierwsze certyfikowane połączenia zaokrąglone (6/7 i 13/14 lipca)

Pierwsze nogi:

Wtorek 6 lipca

HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica

Rośliny Tallinn vs Hiberniany

Ferencváros vs Prisztina

Žalgiris Wilno vs Linfield Fola Esch kontra Lincoln Red Imps

Shkëndija vs Mura

CFR Kluż vs Borac Banja Luka

Środa 7 lipca

Dynamo Tbilisi vs Neftçi

Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa

Slovan Bratysława vs Shamrock Rovers

Ludogorets 1945 vs Szachtior Soligorsk

Maccabi Hajfa vs Kajrat Ałmaty

Teuta kontra konstabl Tiraspol

Malmö vs Ryga FC

Dynamo Zagrzeb vs Valur

Connah's Quay Nomads kontra Alashkert

II certyfikacja połączeń zaokrąglonych (20.21 i 27.07.07)

  • Zwycięzcy wejdą do 3. rundy certyfikacyjnej w dniach 3/4 i 10 sierpnia, a losowanie zawieszone jest 19 lipca.

Kurs mistrzowski:

Dynamo Zagrzeb/ Valur vs Omonoia

Slovan Bratysława/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol

Olympiakos vs Dynamo Tbilisi/ Neftçi

Maccabi Hajfa/ Kajrat Ałmaty vs Crvena zvezda

Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka

Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica

Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Wilno/ Linfield

Shkëndija/ Mura vs Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu mistrzów UEFA Europa Organization.

Kurs organizacyjny:

Szybki Wiedeń vs Sparta Praga

Celtic vs Midtjylland

PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu podstawowego UEFA Europa Organization.

Wyniki losowania są tymczasowe i przechodzą również przez końcowy wynik ciągłych egzaminów i/lub zgodnych z prawem procedur, a także ostatnie weryfikacje UEFA

Unikalne przepisy dotyczące COVID

Prosimy o rozpoznanie unikalnych zasad odpowiednich do etapu certyfikacji, a także do play-off konkurentów w wyniku COVID-19, które można odkryć tutaj

W związku z wyjazdem wyznawcy przyznający się do pozwów, jeszcze więcej szczegółów znajdziesz poniżej

.

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Powrót do góry przycisk