Liga Mistrzów

Prishtina, Escaldes od samego początku do końca

Okres Ligi Mistrzów UEFA 2021/22 rozpoczął się we wtorek, kiedy Prisztina, a także Inter Club d'Escaldes, wygrały półfinały pierwszej rundy w Albanii.

Mistrzowie Kosowa i Andory zmierzą się obecnie w piątek w Elbasan. Zwycięzcy awansują, aby rozprawić się z Ferencvárosem w początkowej rundzie certyfikacyjnej w dniach 6/7, a także 13/14 lipca, kiedy certyfikaty powracają do stylu dwunożnego.

Certyfikowanie komponentów


Runda początkowa

Półfinały: wtorek 22 czerwca

Folgore 0-2 Prisztina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Ostatni: piątek 25 czerwca

Prisztina vs Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Pełny harmonogram okresu

Wstępna certyfikacja połączeń zaokrąglonych (6/7 i 13/14 lipca)

Początkowe nogi:

Wtorek 6 lipca
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
Roślinność Tallinn vs Hiberniany
Ferencváros vs Prisztina/ Inter Club d'Escaldes
Žalgiris Wilno vs Linfield Fola Esch kontra Lincoln Red Imps
Shkëndija vs Mura
CFR Kluż vs Borac Banja Luka

Środa 7 lipca
Dynamo Tbilisi vs Neftçi
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratysława vs Shamrock Rovers
Ludogorets 1945 vs Szachtior Soligorsk
Maccabi Hajfa vs Kajrat Ałmaty
Teuta kontra konstabl Tiraspol
Malmö vs Ryga FC
Dynamo Zagrzeb vs Valur
Connah's Quay Nomads kontra Alashkert

2. certyfikacja połączeń zaokrąglonych (20.21 i 27.07.07)

  • Zwycięzcy wejdą do 3. rundy certyfikacyjnej w dniach 3/4 i 10 sierpnia, a losowanie zawieszone jest 19 lipca.

Kurs mistrzowski:

Dynamo Zagrzeb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratysława/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dynamo Tbilisi/ Neftçi
Maccabi Hajfa/ Kajrat Ałmaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prisztina/ Inter Club d'Escaldes vs Žalgiris Wilno/ Linfield
Shkëndija/ Mura vs Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu mistrzów UEFA Europa Organization.

Kurs organizacyjny:

Szybki Wiedeń vs Sparta Praga
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu podstawowego UEFA Europa Organization.

Wyniki losowania są tymczasowe i przechodzą również przez końcowy wynik powtarzających się egzaminów i/lub zgodnych z prawem procedur, a także ostatnie weryfikacje UEFA

Unikalne przepisy dotyczące COVID

Zapoznaj się z unikalnymi zasadami dotyczącymi etapu certyfikacji, a także z rozgrywkami zawodników w wyniku COVID-19, który można znaleźć właśnie tutaj

W związku z wyjazdem wyznawcy przyznający się do pozwów, jeszcze więcej informacji można znaleźć poniżej

.

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski