Liga Mistrzów

Czołowi zwycięzcy i przegrani po środowych meczach półfinałowych Ligi Mistrzów - wyniki 1. kolejki

kevin de bruyne z manchesteru city, 2. z lewej, świętuje z kolegami z drużyny po zdobyciu pierwszej bramki podczas meczu półfinałowego pierwszej fazy Ligi Mistrzów pomiędzy paris saint germain a manchesterem city na stadionie Parc des Princes w paryżu, francja, środa, 28 kwietnia 2021. (ap photo/thibault camus)

Thibault Camus/Associated Press

To była historia 2 pięćdziesięciu procent w półfinale Ligi Mistrzów w środę.

PSG miało przewagę w pierwszych pięćdziesięciu procentach, po tym jak na tablicy pojawił się Marquinhos. Manchester City wrócił do gry po golach Kevina De Bruyne i Riyada Mahreza. W tej chwili City prowadzi 2-1, a co najważniejsze, ma 2 bramki na wyjeździe i wraca do Manchesteru.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców, jak i przegranych konkursu.

Victor: Kevin De Bruyne

Nie ma co ukrywać, że De Bruyne nie próbował zdobyć bramki, kiedy City zdobyło wyrównanie w drugiej połowie. Jego cross w pole karne został umieszczony w tak idealnym miejscu - jak również tak trudny kąt dla bramkarza Keylor Navas - że i tak odkrył tył Internetu.

Liga Mistrzów na CBS Sports @UCLonCBSSports

Jest takie stare twierdzenie, że o wiele lepiej jest mieć szczęście niż być doskonałym. W niektórych przypadkach jesteś tak cholernie doskonały, chociaż, że szczęście nie ma opcji, jak tylko zrobić swój proces licytacji.

Tom Fornelli @TomFornelli

LOL de Bruyne jest tak znakomity, że ocenia przez pryzmat wpadki.

De Bruyne jest jednym z takich graczy. Na całym świecie są różne inne sławy, które mają większe konto, lub które osiągają bardziej spektakularne cele. Jednak naprawdę kilka z nich jest w rzeczywistości o wiele lepszych, niemniej jednak.

Mistrz: Riyad Mahrez

Cel Mahreza, z drugiej strony, był całkiem zaplanowany, aby zakończyć się w tylnej części Internetu. I tak też się stało:

Faktem jest, że nie była to szczególnie fantastyczna inicjatywa Mahreza. Być może powinien być zablokowany przez powierzchnię ściany, a także nie został umieszczony ładnie w prawo do krawędzi przeszłości Navas zdolności do zatrzymania.

Nie będzie go to obchodziło. Umieściłeś kulę na celu, korzyści mogą się pojawić. Zwycięstwo w meczu, druga bramka na wyjeździe.

Przegrany: Keylor Navas

Navas zaliczył małą wpadkę.

W początkowym celu, wydawało się, że utknął między dwoma umysłami. Przygotuj się na wycieczkę krzyża, jak również uruchomić ryzyko przekierowania od jednego z graczy City peer off w kierunku krzyża. Pozostać w obiekcie celu, aby zabezpieczyć się przed przekierowaniem, jak również, cóż, wszyscy widzieliśmy, co się stało.

Ives Galarcep @SoccerByIves

Żeby było jasne, nie gardzę Navasem. Miał dziś dzień do zaniedbania, jednak PSG na pewno nie pozostałoby w półfinale, gdyby nie jego heroiczne akcje w pierwszych kolejkach. Dziś jednak, whoof.

Andy Glockner @AndyGlockner

Navas jest zły.

W drugim celu, po raz kolejny, jego powierzchnia ściany może zrobić o wiele lepiej. To dlatego powierzchnia ściany istnieje na początku. Znacznie lepsza odpowiedź, jak również Navas zarządza stoppable strzał.

Trudno obarczać Navasa odpowiedzialnością za całą porażkę. On nawet więcej niż zagrał w swoim elemencie.

Przegrany: Idrissa Gueye

Wszelkie możliwości PSG na wyrównanie w ostatnich 15 minutach zostały zniweczone przez zdecydowanie chaotyczne rozprawienie się Idrissy Gueye z Ilkayem Gundoganem:

Ian Darke @IanDarke

Czerwona kartka i też nie ma dyskusji. Straszna trudność w wykonaniu Gueye.

Henry Sezon zimowy @henrywinter

Okropna przeszkoda Idrissy Gueye na Ilkay'u Gundoganie, którego stopa była zrośnięta, jak również przyjął na siebie cały impet wypady. Potencjalny łamacz nóg. Odpowiednio posłany. #PSG traci technikę, a także traci pierwszą nogę. #mcfc #PSGMCI

Phil McNulty @philmcnulty

Straszna trudność Idrissy Gueye. Należała mu się czerwona kartka.

Niepokojące, straszne rzeczy. Zabraknie go na 2. garniturze, a także bardzo utrudnił swojej grupie zdobycie 2. celu w środę.

Przegrany: Mauricio Pochettino

PSG zdecydowanie rządziło w pierwszych pięćdziesięciu procentach. Byli wniebowzięci. Wyglądało na to, że PSG poszło na wielki wieczór.

Pep Guardiola w połowie spotkania dokonał jednak każdej z odpowiednich zmian. Mauricio Pochettino, z różnych innych stron, nie. City zwiększyć ich stres, jak również odrzucone Kylian Mbappe i również Neymar od skoku na rundzie. PSG oddał o wiele więcej rzeczy do City pojawił się lepiej odpoczynku nawet więcej z powrotem w jego pięćdziesiąt procent. Co było rozróżnienie:

Maximiliano Bretos @MaxBretosSports

Mauricio Pochettino z jakąś tragiczną przeróbką w połowie meczu. Ktoś musi go o to zapytać. Ten środkowy pomocnik tak przyparty do muru? Straszne. #ChampionsLeague

Dermot Corrigan @dermotmcorrigan

Trudno zrozumieć, czy PSG/ Poch zdecydowali się na cofnięcie, czy też Pep/ City wymagali tego przez progresję, jednak od połowy czasu była to absolutnie inna gra wideo.

Sam Tighe - Ranks FC Podcast @stighefootball

W związku z tym, że nie jest to w ogóle możliwe, to nie ma co się łudzić, że będzie to możliwe. Prawdę mówiąc, ile dotknięć PSG miało w drugich pięćdziesięciu procentach? Zdecydowanie skandaliczne rzeczy z City to.

Jimmy Conrad @JimmyConrad

Jak tylko Pep miał minutę, aby dostosować techniki w połowie, to było stale prawdopodobne, aby być trudne w 2. pięćdziesiąt procent dla tych 2 specjalnie.

W rezultacie PSG ma nie lada zadanie do wykonania w Manchesterze, ponieważ musi wygrać 2-1, aby doprowadzić do doliczonego czasu gry. Nie ma co ukrywać, że jest to bardzo trudne zadanie, ponieważ w tym sezonie nie ma już żadnych szans na wygraną.