Liga Mistrzów

Pierwsza runda zaczyna się we wtorek

Okres Ligi Mistrzów UEFA 2021/22 rozpoczyna się we wtorek, kiedy półfinały pierwszej rundy rozgrywane są w Albanii w formie jednonożnych gier wideo.

Zobacz listę poniżej dla wszystkich elementów pierwszej rundy, która kończy się w piątek w Elbasan. Zwycięzcy zmierzą się z Ferencvárosem w początkowej rundzie certyfikacyjnej w dniach 6/7, a także 13/14 lipca, kiedy podczas certyfikacji wracają do stylu dwunożnego.

Certyfikowanie komponentów


Runda początkowa

Półfinały: wtorek 22 czerwca

Folgore kontra Prisztina(Elbasan)

HB Tórshavn vs Inter Club d'Escaldes(Durres)

Ostatni: piątek 25 czerwca

Folgore/ Prisztina vs HB Tórshavn/ Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Pełny harmonogram okresu

Wstępna certyfikacja połączeń zaokrąglonych (6/7 i 13/14 lipca)

Fola Esch kontra Lincoln Red Imps
Slovan Bratysława vs Shamrock Rovers
Malmö vs Ryga FC
Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa
Connah's Quay Nomads kontra Alashkert
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
CFR Kluż vs Borac Banja Luka
Shkëndija vs Mura
Teuta kontra konstabl Tiraspol
Dynamo Tbilisi vs Neftçi
Maccabi Hajfa vs Kajrat Ałmaty
Ludogorets 1945 vs Szachtior Soligorsk
Ferencváros vs Champions z pierwszej rundy ostatni
Žalgiris Wilno vs Linfield
Rośliny Tallinn vs Hiberniany
Dynamo Zagrzeb vs Valur

2. certyfikacja połączeń zaokrąglonych (20.21 i 27.07.07)

  • Mistrzowie wejdą do trzeciej rundy certyfikacyjnej w dniach 3/4 i 10 sierpnia, a losowanie zawieszone zostanie 19 lipca.

Kurs mistrzowski:

Dynamo Zagrzeb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratysława/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dynamo Tbilisi/ Neftçi
Maccabi Hajfa/ Kajrat Ałmaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Wstępni zaokrągleni zwycięzcy vs Žalgiris Wilno/ Linfield
Shkëndija/ Mura vs Ludogorets 1945/ Shakhtyor Soligorsk

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu mistrzów UEFA Europa Organization.

Kurs organizacyjny:

Szybki Wiedeń vs Sparta Praga
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Grupy pokonane przechodzą do trzeciej rundy certyfikacyjnej kursu podstawowego UEFA Europa Organization.

Wyniki losowania są tymczasowe, a także podlegają wynikom powtarzających się egzaminów i/lub zgodnego z prawem procesu, a także ostatniej weryfikacji UEFA

Unikalne wytyczne dotyczące COVID

Prosimy o zrozumienie unikalnych przepisów odpowiednich dla etapu certyfikacji, a także play-offów zawodników w wyniku COVID-19, które można odkryć tutaj

W związku z wyjazdem wyznawcy przyznający się do pozwów, jeszcze więcej szczegółów można znaleźć tutaj

.

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski