Liga Mistrzów

Certyfikujący zaokrąglony najnowszy

Pierwsza runda certyfikacyjna UEFA Champions League 2021/22 już się rozpoczęła.

Certyfikacja obecnie powraca do stylu dwunożnego, a wśród tych klubów rozpoczynających swoje projekty są Ferencváros, Dinamo Zagrzeb, Legia oraz Malmö.

Certyfikacja komponentów, a także wyników outcome



Pierwsze poświadczenie zaokrąglonych połączeń

Pierwsze nogi

Wtorek 6 lipca

HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica

Roślinność Tallin 2-0 Hibernian

Ferencváros 3-0 Prisztina

Žalgiris Wilno 3-1 Linfield

Fola Esch 2-2 czerwone chochliki Lincolna


Shkëndija 0-1 Mura

CFR Kluż 3-1 Borac Banja Luka

Środa 7 lipca

Dynamo Tbilisi vs Neftçi

Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa

Slovan Bratysława vs Shamrock Rovers

Ludogorets vs Szachtior Soligorsk

Maccabi Hajfa vs Kajrat Ałmaty

Teuta kontra konstabl Tiraspol

Malmö vs Ryga FC

Dynamo Zagrzeb vs Valur

Connah's Quay Nomads kontra Alashkert

Drugie nogi

wtorek 13 lipca

Hiberniany vs Roślinność Tallin

Ryga FC vs Malmö

Lincoln Red Imps kontra Fola Esch

Konstabl Tyraspol kontra Teuta

Prisztina kontra Ferencváros

Mura vs Shkëndija

Borac Banja Luka vs CFR Kluż

Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki

Linfield vs Žalgiris Wilno

Shamrock Rovers vs Slovan Bratysława

Szachtior Soligorsk vs Ludogorec

Valur vs Dynamo Zagrzeb

Środa 14 lipca

Kajrat Ałmaty vs Maccabi Hajfa

Alashkert kontra Connah's Quay Nomads

Neftçi vs Dynamo Tbilisi

Legia Warszawa vs Bodø/ Glimt

Pełny harmonogram okresu

II certyfikacja połączeń zaokrąglonych (20.21 i 27.07.07)

  • Mistrzowie wejdą do trzeciej rundy certyfikacyjnej w dniach 3/4 i 10 sierpnia, a losowanie zawieszone zostanie 19 lipca.

Kurs mistrzów

Dynamo Zagrzeb/ Valur vs Omonoia

Slovan Bratysława/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Plants Tallinn/ Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol

Olympiakos vs Dynamo Tbilisi/ Neftçi

Maccabi Hajfa/ Kajrat Ałmaty vs Crvena zvezda

Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka

Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica

Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Wilno/ Linfield

Shkëndija/ Mura vs Ludogorets/ Shakhtyor Soligorsk

Kurs organizacyjny

Szybki Wiedeń vs Sparta Praga

Celtic vs Midtjylland

PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Grupy pokonane przechodzą do kursu podstawowego UEFA Europa Organization III runda certyfikacji, wykorzystano 19 lipca

Wyniki losowania są tymczasowe, a także podlegają wynikom powtarzających się egzaminów i/lub zgodnych z prawem procedur, a także ostatniej weryfikacji UEFA

Bije pełne

Runda początkowa

Ostatni: piątek 25 czerwca

Prisztina 2:0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Półfinały: wtorek 22 czerwca

Folgore 0-2 Prisztina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Unikalne wytyczne dotyczące COVID

Prosimy o zrozumienie unikalnych przepisów odpowiednich dla etapu certyfikacji, a także play-offów zawodników w wyniku COVID-19, które mogą znajdować się poniżej

W związku z wyjazdem wyznawcy przyznający się do pozwów, jeszcze więcej informacji można znaleźć poniżej

.

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Powrót do góry przycisk