Liga Mistrzów

Runda certyfikacyjna wraca do wtorku

Pierwsza runda certyfikacyjna UEFA Champions League 2021/22 już się rozpoczęła.

Certyfikacja obecnie powraca do dwumeczowego układu, z Ferencvárosem, Dinamo Zagrzeb, Legią, a także Malmö wśród tych klubów, które faktycznie rozpoczęły swoje projekty w ostatnich pierwszych rozgrywkach, ze zwrotami we wtorek i środę.

Certyfikowanie komponentów oraz wyników


Wstępna certyfikacja połączeń zaokrąglonych

Pierwsze nogi

Środa 7 lipca
Dynamo Tbilisi 1-2 Neftçi
Bodø/ Glimt 2-3 Legia Warszawa
Slovan Bratysława 2-0 Shamrock Rovers
Ludogorec 1-0 Szachtior Soligorsk
Maccabi Hajfa 1-1 Kajrat Ałmaty
Teuta 0-4 Konstabl Tyraspol
Malmö 1-0 Ryga FC
Dynamo Zagrzeb 3-2 Valur
Connah's Quay Nomads 2-2 Alashkert

Wtorek 6 lipca
HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica
Rośliny Tallinn 2-0 Hiberniany
Ferencváros 3-0 Prisztina
Žalgiris Wilno 3-1 Linfield
Fola Esch 2-2 czerwone chochliki Lincolna

Shkëndija 0-1 Mura
CFR Kluż 3-1 Borac Banja Luka

Drugie nogi

wtorek 13 lipca
Hiberniany vs Roślinność Tallin( pierwsza noga: 0-2)
Ryga FC vs Malmö( pierwsza noga: 0-1)
Lincoln Red Imps kontra Fola Esch(początkowa noga: 2-2)
Konstabl Tyraspol kontra Teuta(początkowa noga: 4-0)
Prisztina kontra Ferencváros(pierwszy etap: 0-3)
Mura vs Shkëndija( pierwsza noga: 1-0)
Borac Banja Luka vs CFR Kluż( pierwsza noga: 1-3)
Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki( pierwsza noga: 1-3)
Linfield vs Žalgiris Wilno(pierwszy etap: 1-3)
Shamrock Rovers vs Slovan Bratysława( pierwsza noga: 0-2)
Szachtior Soligorsk vs Ludogorec( pierwsza noga: 0-1)
Valur vs Dynamo Zagrzeb( pierwsza noga: 2-3)

Środa 14 lipca
Kajrat Ałmaty vs Maccabi Hajfa( pierwsza noga: 1-1)
Alashkert kontra Connah's Quay Nomads( pierwsza noga: 2-2)
Neftçi vs Dynamo Tbilisi( pierwsza noga: 2-1)
Legia Warszawa vs Bodø/ Glimt(początkowa noga: 3-2)

Pełny harmonogram okresu

2. certyfikacja połączeń zaokrąglonych (20.21 i 27.07.07)

  • Mistrzowie wejdą do trzeciej rundy certyfikacyjnej w dniach 3/4 i 10 sierpnia, a losowanie zawieszone zostanie 19 lipca.

Kurs mistrzów

Dynamo Zagrzeb/ Valur vs Omonoia
Slovan Bratysława/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Vegetation Tallinn/ Hibernians
Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol
Olympiakos vs Dynamo Tbilisi/ Neftçi
Maccabi Hajfa/ Kajrat Ałmaty vs Crvena zvezda
Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka
Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica
Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Wilno/ Linfield
Shkëndija/ Mura vs Ludogorets/ Shakhtyor Soligorsk

Kurs organizacyjny

Szybki Wiedeń vs Sparta Praga
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Grupy pokonane przechodzą na trzecią rundę certyfikacji kursu głównego UEFA Europa Organization, wykorzystano 19 lipca

Wyniki losowania są tymczasowe i przechodzą również przez wynik powtarzających się egzaminów i/lub zgodnego z prawem procesu, a także ostatnie weryfikacje UEFA

Razem uderzeń

Runda początkowa

Ostatni: piątek 25 czerwca

Prisztina 2:0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Półfinały: wtorek 22 czerwca

Folgore 0-2 Prisztina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Unikalne przepisy dotyczące COVID

Prosimy o zrozumienie unikalnych wytycznych odpowiednich do etapu certyfikacji, a także do play-offów zawodników z powodu COVID-19, które mogą znajdować się poniżej

W związku z wyjazdem wyznawcy przyznający się do pozwów, jeszcze więcej informacji można znaleźć poniżej

.

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski