Liga Mistrzów

Runda certyfikacyjna zaczyna się we wtorek

Okres Ligi Mistrzów UEFA 2021/22 faktycznie rozpoczął się od Prisztiny, która faktycznie pokonała Folgore, a także Inter Club d'Escaldes, aby wygrać pierwszą rundę w Albanii, a także zakończyć skład w pierwszej rundzie rozgrywkowej, która rozpocznie się we wtorek .

Certyfikacja obecnie powraca do dwunożnego układu, z rywalami Prisztiny, Ferencvárosem, Dinamo Zagrzeb oraz Malmö wśród tych klubów, które rozpoczynają swoje projekty.

Certyfikacja komponentów, a także wyników outcome

Pierwsze certyfikowane połączenia zaokrąglone:

Pierwsze nogi:

Wtorek 6 lipca

HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica

Rośliny Tallinn vs Hiberniany

Ferencváros vs Prisztina

Žalgiris Wilno vs Linfield Fola Esch kontra Lincoln Red Imps

Shkëndija vs Mura

CFR Kluż vs Borac Banja Luka

Środa 7 lipca

Dynamo Tbilisi vs Neftçi

Bodø/ Glimt vs Legia Warszawa

Slovan Bratysława vs Shamrock Rovers

Ludogorets vs Szachtior Soligorsk

Maccabi Hajfa vs Kajrat Ałmaty

Teuta kontra konstabl Tiraspol

Malmö vs Ryga FC

Dynamo Zagrzeb vs Valur

Connah's Quay Nomads kontra Alashkert

2. nogi:

wtorek 13 lipca

Hiberniany kontra rośliny Tallinn

Ryga FC vs Malmö

Lincoln Red Imps kontra Fola Esch

Konstabl Tyraspol kontra Teuta

Prisztina kontra Ferencváros

Mura vs Shkëndija

Borac Banja Luka vs CFR Kluż

Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki

Linfield vs Žalgiris Wilno

Shamrock Rovers vs Slovan Bratysława

Szachtior Soligorsk vs Ludogorec

Valur vs Dynamo Zagrzeb

Środa 14 lipca

Kajrat Ałmaty vs Maccabi Hajfa

Alashkert kontra Connah's Quay Nomads

Neftçi vs Dynamo Tbilisi

Legia Warszawa vs Bodø/ Glimt

Pełny harmonogram okresu

II certyfikacja połączeń zaokrąglonych (20.21 i 27.07.07):

  • Mistrzowie wejdą do trzeciej rundy certyfikacyjnej w dniach 3/4 i 10 sierpnia, a losowanie zawieszone zostanie 19 lipca.

Kurs mistrzowski:

Dynamo Zagrzeb/ Valur vs Omonoia

Slovan Bratysława/ Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø/ Glimt/ Legia Warszawa vs Vegetation Tallinn/ Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol

Olympiakos vs Dynamo Tbilisi/ Neftçi

Maccabi Hajfa/ Kajrat Ałmaty vs Crvena zvezda

Fola Esch/ Lincoln Red Imps vs CFR Cluj/ Borac Banja Luka

Malmö/ Riga FC vs HJK Helsinki/ Budućnost Podgorica

Ferencváros/ Prishtina vs Žalgiris Wilno/ Linfield

Shkëndija/ Mura vs Ludogorets/ Shakhtyor Soligorsk

Kurs organizacyjny:

Fast Wien vs Sparta Praga

Celtic vs Midtjylland

PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Grupy pokonane przechodzą do kursu podstawowego UEFA Europa Organization III runda certyfikacji, wykorzystano 19 lipca

Wyniki losowania są tymczasowe i przechodzą również przez wynik powtarzających się egzaminów i/lub zgodnego z prawem procesu, a także ostatnie weryfikacje UEFA

Razem uderzeń

Pierwsza runda:

Ostatni: piątek 25 czerwca

Prisztina 2:0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Półfinały: wtorek 22 czerwca

Folgore 0-2 Prisztina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Unikalne przepisy dotyczące COVID

Prosimy o zrozumienie wyjątkowych zasad dotyczących etapu certyfikacji, a także rozgrywek z konkurentami z powodu COVID-19, które mogą znajdować się poniżej

W związku z wyjazdem wyznawcy przyznający się do pozwów, jeszcze więcej informacji można znaleźć tutaj

.

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Powrót do góry przycisk