Liga Mistrzów

Najlepsze gry wideo 2020/21?

Liga Mistrzów UEFA regularnie zapewnia futbol najwyższej jakości, a także zapierający dech w piersiach stres – a projekt 2020/21 rzeczywiście uhonorował tę praktykę.

Wybieramy 10 spośród jednych z najbardziej fascynujących konkursów spośród zawodników tego okresu. Zakop się i pozwól nam zrozumieć swojego faworyta na końcu posta.

Bayern 2-3 Paryż

zwiedzanie: bayern 2-3 paryż

Podkreślenia: Bayern 2-3 Paryż

07.04.2021, pierwszy mecz ćwierćfinałowy
W Monachium padał śnieg, a także z kontuzją Roberta Lewandowskiego Paryż uznał, że mają każdą okazję przeciwko drużynie, która pokonała ich w ostatniej tercji. To zweryfikowało. Zadbali o to, aby pozwolić na poślizg 2:0 przed drugim występem Kyliana Mbappé, który zapewnił im zwycięstwo w pierwszym meczu. Nikt nie miałby żadnych problemów, gdybyśmy wygrali 5:3 lub 6:3”, powiedział Thomas Müller z Bayernu, analizując wiele straconych okazji.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę : Impreza Müllera z okazji drugiej edycji Bayernu ujawniła pomysł właścicieli; wygrali mecz wyjazdowy 1-0, ale wciąż przegrali w bramkach wyjazdowych.

Manchester City 2-1 Dortmund

06.04.2021, pierwszy mecz ćwierćfinałowy

Ostatni efekt końcowy mógł nie być szokiem, ale ilość bitew, które pozornie zdemoralizowana drużyna Dortmundu wymagała od niezwyciężonego miasta w szoku. Powrót Erlinga Haalanda do starego klubu swojego taty był główną opowieścią w czołówce, podobnie jak gra wideo, jednak to odważna skuteczność grupy (a także mistrzowskie ostatnie uderzenie Phila Fodena), które sprawiły, że pozycje znalazły się na poniższej liście.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę: Objęcie Haalanda i Fodena po ostatnim gwizdku zostało potraktowane jako wskaźnik, że z pewnością będą się widywać wiele razy z wyprzedzeniem.

Juventus 3-2 Porto( dow.: 4-4, Porto wygrywa na wyjeździe)

najważniejsze: juventus 3-2 porto (aet)

Podkreśla: Juventus 3-2 Porto (AET)

09.03.2021, 1/8 finału rewanż
W odwiecznej gotowości Porto objęło prowadzenie 1-0 (aby przyczynić się do przewagi 2-1 w pierwszym meczu), zanim zostało zminimalizowane do 10 zawodników, a także zapewniło sobie powrót do akumulacji. Drugi występ Sérgio Oliveiry w doliczonym czasie poprawił połączenie na ich korzyść, a Juve nie było w stanie poprawić opinii Adriena Rabiota. Ujawniliśmy DNA FC Porto” – powiedział trener Sérgio Conceição. Nigdy nie przestajemy myśleć”.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę: Zobacz, jak Sérgio Oliveira przechytrzył ścianę ochronną Juventusu dzięki zwycięskiemu rzutowi wolnemu, który pozostaje zredukowany wprost do sieci.

Barcelona 1-4 Paryż

16.02.2021, 1/8 finału pierwszy mecz
Lionel Messi awansował do 17. kolejnego projektu Ligi Mistrzów UEFA, jednak Mbappé strzelił hat-tricka, aby zapewnić swojej drużynie mocne miejsce w pierwszym meczu wideo Mauricio Pochettino z klubem w tej konkurencji. Wynik dokładnie pokazuje, jak wyjątkowy był Paryż” – stwierdził pracodawca z Barcelony, Ronald Koeman. Mbappé jest mesjaszem” Le Parisiennagłówek.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę: Podjazd pod górę, który kończy się 3 wieczoru Mbappé: pełna ocena wiarygodności kredytowej Juliana Draxlera za prowadzenie kosztów.

Lipsk 3-2 Manchester United

zwiedzanie: leipzig 3-2 manchester united

Podkreśla: Lipsk 3-2 Manchester United

08.12.2020, faza drużynowa, kolejka 6
„Nie możesz zaoferować grupie przewagi 3-0, a także wyprzedzać” – powiedział Ole Gunnar Solskjær po zakończeniu ich projektu w Niemczech. Zwolennicy United byli zaskoczeni po porażce the Reds w Lipsku, jednak drużyna Juliana Nagelsmanna miała prawo do punktów za swoją agresywność. Chociaż United nie zaliczył rankingu do 80. minuty, nadal wypracowali odpowiednie możliwości, aby go wygrać.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę: Naprawdę poczuj satysfakcję, z jaką gra Angeliño w drugiej minucie otwarcia Lipska. Wybierz to.

Manchester United 1-3 Paryż

02.12.2020, faza drużynowa, kolejka 5
Zwycięstwo United 2:1 w Paryżu w pierwszej kolejce było powtórką ich wyjazdowych bramek z Paryża w 16 rundzie 2018/19, ale ten triumf na Old Trafford otworzył zupełnie nową fazę. Uzyskaliśmy prawie nasz najlepszy stopień” – twierdzi Neymar, który dwukrotnie uderzył w odwiedzających witrynę. Przegrana opuściła United, która musiała trzymać się z dala od przegranej w Lipsku, aby poświadczyć. Jak na pewno by to poszło?

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę: Były gość z Paryża, Edinson Cavani, był o kilka centymetrów od umieszczenia United 2-1, gdy jego chip w 57. minucie uderzył w ławkę. Niezwykły ból.

İstanbul Basakşehir 3-4 Lipsk

atrakcje: i̇stanbul başakşehir 3-4 leipzig

Podkreśla: İstanbul Başakşehir 3-4 Lipsk

12.02.2020, faza drużynowa, kolejka 5
İrfan Can Kahveci od 16 lat zdobył pierwszego hat-tricka w Lidze Mistrzów UEFA, który składał się głównie ze strzałów z zewnątrz, ale został trzecim graczem, który po trzykrotnym zdobyciu drużyny, która straciła swoją pozycję wśród rywali. Alexander Sørloth nieuchronnie wygrał grę wideo elegancką powłoką w przewidzianym czasie, przegrywając skazując turecką stronę na usunięcie.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę : Wybierz jedną z 3 powłok İrfana; Menedżer Lipska, Julian Nagelsmann, na stałe zaoferował ocenę swojej „wybitnej lewej stopie”.

Aktualny Madryt 3-2 Internazionale

11.03.2020, faza drużynowa, kolejka 3
Bez wygranej po pierwszych dwóch meczach wideo Drużyny B, Madryt, a także Inter pozostali na głębokiej wodzie przed tym, co miało być wywołującym niepokój wieczorem; Gospodarze objęli prowadzenie 2:0, jednak Lautaro Martínez przed przerwą odrobił straty, zanim wyrównał Ivan Perišić. „Musimy być bardziej niż szczęśliwi”, stwierdził szczęśliwy Zinédine Zidane po ostatnim gwizdku.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę : pomoc Nicolò Barelli w realizacji celu Martíneza; ciesz się, jak Włoch podskakuje, by wręczyć swojemu koledze z drużyny przepyszne otwarcie. Pociągający.

Salzburg 2-6 Bayern

zwiedzanie: salzburg 2-6 bayern

Podkreśla: Salzburg 2-6 Bayern

Rządzący mistrzowie Europy uczynili z tego dokument 14 zwycięstw Ligi Mistrzów UEFA, które przypominały prace rozbiórkowe w Austrii. Salzburg faktycznie objął prowadzenie, a także było 2-2 z 11 minutami przed dzielnym domem, który został usunięty w deszczu; „6-2 wydaje się być dziecinną zabawą, ale tak nie było” – powiedział menedżer Bayernu, Hansi Flick. „To był zdecydowanie wspaniały gotowy neutralny, ale nie za dużo dla trenera”.

Koniecznie trzeba zobaczyć minutę : powierzchnia Leroy Sané na 4-2; jedno dotknięcie lewą nogą, aby zmylić jego pióro, po czym podniesiony strzał, aby pokonać bramkarza.

Prawdziwy Madryt 2-3 Szachtar Donieck

21.10.2020, faza drużynowa, kolejka 1
Poszkodowany przez kontuzję Szachtar wystawił w Madrycie zaledwie trzech graczy pierwszego wyboru (Dodô, Marcos Antônio i Marlos), a także poczuli rozsądny szok, gdy Pitmen objął prowadzenie 3:0 po pierwszej połowie. Luka Modrić i Vinícius Júnior oddali strzały, ale nie było wyrównania. „Jeśli chodzi o stosunek oczekiwań do wyniku, była to jedna z największych niepokojów w Lidze Mistrzów w historii” – skomponował Trybun papier.
Koniecznie trzeba zobaczyć minutę : niezobowiązująca pomoc Tete dla Mansion Solomon w uderzeniu na Trzecią Dywizję Pitmen; numer 14 grał w grę komputerową jako Madryt jako młodzieniec.