Liga mistrů

Prishtina, Escaldes hned do počátečního posledního

Období Ligy mistrů UEFA 2021/22 začalo v úterý, kdy Priština a také Inter Club d'Escaldes vyhrály semifinále úvodního kola v Albánii.

Mistři Kosova a Andorry se aktuálně utkají v pátečním posledním utkání v Elbasanu. Vítězové postupují, aby se vypořádali s Ferencvárosem v úvodním certifikačním kole 6./7. a také 13./14. července, kdy se certifikace vrátila do dvounohého stylu.

Certifikace komponent



Počáteční kolo

Semifinále: úterý 22. června

Folgore 0-2 Priština(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Poslední: pátek 25. června

Priština vs Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Kompletní časový plán

Počáteční certifikovaná zaoblená spojení (6/7 a 13/14 července)

Počáteční nohy:

Úterý 6. července

HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica

Vegetace Tallinn vs Hibernians

Ferencváros vs Priština / Inter Club d'Escaldes

Žalgiris Vilnius vs Linfield Fola Esch vs Lincoln Red Imps

Shkëndija vs Mura

CFR Cluj vs Borac Banja Luka

Středa 7. července

Dinamo Tbilisi vs Neftçi

Bodø / Glimt vs Legia Warszawa

Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers

Ludogorets 1945 vs Shakhtyor Soligorsk

Maccabi Haifa vs Kairat Almaty

Teuta vs Constable Tiraspol

Malmö vs Riga FC

Dinamo Záhřeb vs Valur

Connah's Quay Nomads vs Alashkert

2. certifikace zaoblených spojení (20/21 a 27/28 července)

  • Vítězové se dostanou do 3. kola certifikace 3./4. a 10. srpna, losování bylo pozastaveno 19. července.

Kurz mistrů:

Dinamo Záhřeb / Valur vs Omonoia

Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Rostliny Tallinn / Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol

Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi

Maccabi Haifa / Kairat Almaty vs Crvena zvezda

Fola Esch / Lincoln Red Imps vs CFR Cluj / Borac Banja Luka

Malmö / Riga FC vs HJK Helsinki / Budućnost Podgorica

Ferencváros/ Priština/ Inter Club d'Escaldes vs. Žalgiris Vilnius/ Linfield

Shkëndija / Mura vs Ludogorets 1945 / Shakhtyor Soligorsk

  • Skupiny Beat se přesouvají do kurzu certifikačních kurzů UEFA Europa Organization 3. certifikační kolo.

Organizační kurz:

Quick Wien vs Sparta Praha

Celtic vs Midtjylland

PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Skupiny Beat se přesunou na primární kurz 3. certifikačního kola organizace UEFA Europa Organization.

Výsledky losování jsou prozatímní a procházejí také konečným výsledkem opakovaných zkoušek a / nebo zákonných postupů, jakož i posledními ověřeními ze strany UEFA.

Unikátní předpisy COVID

Znáte jedinečné zásady relevantní pro fázi certifikace a také play-off soutěžících v důsledku COVID-19, který se nachází právě tady

Pokud jde o výlet, následovníci přiznávaní k oblekům, ještě více informací naleznete níže

.

Zobrazit více

Napsat komentář

Tlačítko Zpět nahoru