Liga mistrů

Počáteční kolo začíná v úterý

Období Ligy mistrů UEFA 2021/22 začíná v úterý, kdy se úvodní kulaté semifinále hraje v Albánii jako jednonohé videohry.

Všechny součásti pro úvodní kolo, které končí pátečním posledním v Elbasanu, najdete níže. Vítězové postupují proti Ferencvárosovi v úvodním certifikačním kole 6. 7. a také 13. 14. července, kdy se certifikace vrací do dvounohého stylu.

Certifikace komponent



Počáteční kolo

Semifinále: úterý 22. června

Folgore vs Priština(Elbasan)

HB Tórshavn vs Inter Club d'Escaldes(Durres)

Poslední: pátek 25. června

Folgore/ Priština vs HB Tórshavn/ Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Kompletní časový plán

Počáteční certifikovaná zaoblená spojení (6/7 a 13/14 července)

Fola Esch vs Lincoln Red Imps

Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers

Malmö vs Riga FC

Bodø / Glimt vs Legia Warszawa

Connah's Quay Nomads vs Alashkert

HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica

CFR Cluj vs Borac Banja Luka

Shkëndija vs Mura

Teuta vs Constable Tiraspol

Dinamo Tbilisi vs Neftçi

Maccabi Haifa vs Kairat Almaty

Ludogorets 1945 vs Shakhtyor Soligorsk

Ferencváros vs Champions úvodního kola poslední

Žalgiris Vilnius vs Linfield

Rostliny Tallinn vs Hibernians

Dinamo Záhřeb vs Valur

2. certifikace zaoblených spojení (20/21 a 27/28 července)

  • Šampioni jdou do 3. kola certifikace 3./4. a 10. srpna, losování bylo pozastaveno 19. července.

Kurz mistrů:

Dinamo Záhřeb / Valur vs Omonoia

Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Rostliny Tallinn / Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alashkert FC vs Teuta/ Constable Tiraspol

Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi

Maccabi Haifa / Kairat Almaty vs Crvena zvezda

Fola Esch / Lincoln Red Imps vs CFR Cluj / Borac Banja Luka

Malmö / Riga FC vs HJK Helsinki / Budućnost Podgorica

Ferencváros / Počáteční zaoblení vítězové vs Žalgiris Vilnius / Linfield

Shkëndija / Mura vs Ludogorets 1945 / Shakhtyor Soligorsk

  • Skupiny Beat se přesouvají do kurzu certifikačních kurzů UEFA Europa Organization 3. certifikační kolo.

Organizační kurz:

Quick Wien vs Sparta Praha

Celtic vs Midtjylland

PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Skupiny Beat se přesunou na primární kurz 3. certifikačního kola organizace UEFA Europa Organization.

Výsledky losování jsou předběžné a rovněž podléhají výsledku opakovaných zkoušek nebo zákonného postupu a také posledním ověřením ze strany UEFA

Unikátní směrnice COVID

Pochopte jedinečná pravidla vhodná pro certifikační fázi a také play-off soutěžících v důsledku COVID-19, které lze objevit právě tady

Pokud jde o výlet, následovníci přiznávaní k oblekům, ještě více podrobností najdete přímo zde

.

Zobrazit více

Napsat komentář

Tlačítko Zpět nahoru