Mostbet CS
Liga mistrů

Christian Pulisic končí jako první Američan, který se představí ve finále Ligy mistrů mužů

logo

MANU FERNANDEZ / POOL / AFP prostřednictvím Getty Photos

Christian Pulisic si měl hodně připomínat sobotu během celé Ligy mistrů UEFA naposledy mezi Chelsea a Manchesterem City.

Dvaadvacetiletý mladík skončil jako první Američan, který hrál Ligu mistrů naposledy, když se v 66. minutě umístil jako níže:

Bleacher Record @BleacherReport

POZADÍ VYROBENO

Christian Pulisic se stane prvním Američanem, který bude hrát v mužské Lize mistrů poslední pic.twitter.com/DN6taWIycl

Pulisic se dostal do řasy, když přispěl k jeho příběhu shromážděním cíle, ale jeho snaha byla prostě široká na webu:

Liga mistrů na CBS Sports @UCLonCBSSports

Thomas Tuchel v reakci na to, že Christian Pulisic přišel o pic.twitter.com/lGLY2IdpKo

Přestože odpověď, protože minuta byla mezi úzkostí, zakončil Pulisic den ve stavu extáze, když na město 1-0 houpaly výkřiky.

V okamžiku, kdy se Christian Pulisic stal prvním Američanem mužského pohlaví, který hrál a vyhrál evropský hrnek pic.twitter.com/XD7ahuTkiP

Pulisic skončil jako druhý Američan, který vyhrál titul Ligy mistrů UEFA. Jovan Kirovski byl vůbec prvním účastníkem Borussie Dortmund v letech 1996-97

Chelsea dokončila období Ligy mistrů neporažená. Vyhrálo tým E s dokumentem 4-2-0 k vývoji do vyřazovací fáze.

Cry porazil Atletico Madrid, Porto i Genuine Madrid, aby v sobotním posledním dni strávil den s Manchesterem City.

Chelsea získala podruhé v klubovém zázemí titul Ligy mistrů UEFA. Pulisic přidal 2 cíle a 2 pomohl v 10 zápasech, které hrál.