Liga mistrů

Výsledky Ligy mistrů 2021: Po úterních čtvrtfinálových zápasech: hodnocení, důrazy

logo

David S. Bustamante / Soccrates / Getty Pictures

Skutečný Madrid a také Manchester City popadl domácí triumfy v úplně první části jejich konkrétních čtvrtfinálových soutěží Ligy mistrů, protože období UEFA přitahuje blíže k tomu, aby korunoval šampiona.

Madridský Vinicius Junior se ponořil do hlavní povinnosti úterní činnosti a vsadil 2 cíle na úspěch svého klubu 3: 1 nad Liverpoolem, zatímco City potřebovalo cíl 90. minuty od Phil Foden, aby vytlačil zisk Borussie Dortmund poté, co reguloval sázku na velkou část obleku .

Všechny 4 kluby budou mít určitě týden na to, aby se připravily na 2. etapu s postupujícím čtvrtfinále 14. dubna

Mo Salah získává významný objektivní cíl pic.twitter.com/Vo6BnplGh6

Mohammed Salah popadl v 51. minutě pro Reds nesmírně daleko cíl, ale to bylo sotva dostatečné k tomu, aby se snížila skupina skutečného Madridu, která se bavila na svém rezidenčním hřišti - ne dotekem od Juniora.

TAKOVÁ KOULE Z KROOSU.

KONTROLA A NÁTĚR Z VINICIUSU. pic.twitter.com/3dP0yrD1n6

Vinicius Junior. Ještě jednou. pic.twitter.com/X7cVAv8afW

Dvacetiletý útočník vybojoval své prostředky prostřednictvím ochrany Liverpoolu, aby otevřel hromadu poté, co ho Toni Kroos vedl přihrávkou z minulosti. Odtamtud to přišlo k závodu nohou mezi kolom mezi Juniorem a Liverpoolem Trentem Alexander-Arnoldem a také Nathanielem Phillipsem. Stejně tak nemůže zachytit Juniora, protože madridská celebrita vyžadovala pouhý jeden dotek před umístěním kola do zadní části webu.

Byl to katastrofální protiútok Madridu, který nabídl rezidenčnímu klubu tolik energie, kolik měl celý večer. Poté, co Junior v 27. minutě vyrazil, to byl Marco Asensio, který vyhověl dalšímu cíli pro Madrid, jen o 10 minut později.

Madrid přijal poločas poločasu pohodlně 2: 0 a také zřídka se musel obtěžovat s Liverpoolem, který si instaloval návrat. Rudí si nechali majetek pro 54 procent obleku, Liverpool zakončil pouhých 7 střel jediným - Salahovým cílem - dostat se na web.

Junior by určitě zahrnoval své druhé místo v 65. minutě, když španělský klub zakončil úplně první vítězství v zápase.

Body byly pro Manchester City o něco drsnější.

Dortmund to nabízí stejně jako Kevin De Bruyne je nutí platit pic.twitter.com/WEAyN2kddY

Poté, co ovládli Dortmund téměř 80 minut, objevili Black i Yellows v 84. minutě ekvalizér, a to díky kapitánovi skupiny Marcovi Reusovi z nejlepšího krmení od Erlinga Haalanda. To kladlo obrovský důraz na klub MCFC, který ve skutečnosti visel na všech videohrách poté, co Kevin De Bruyne otevřel v 19. minutě klub rezidence.

CAPTAIN REUS S PODSTATNÝM CÍLEM Pic.twitter.com/R5szRN8VQr

Naštěstí De Brunye zůstal na hřišti pozdě v této aktivitě a také v 90. minutě objevil Ilkaye Gundogana stojícího bok od domovníka s Fodenem. De Brunyeův kříž bezchybně přistál před Gundoganem, který přilákal ochranu daleko od Fodena před odesláním herně výherní pomoci metodě jeho kolegy.

Kříž od KDB. Dotek a také pomoc od Gundogana. Povlak od Foden. pic.twitter.com/8ka41 adyrJ

5 minut času navíc nestačilo na to, aby Dortmund zvládl ještě jeden ekvalizér, a také vede dům s enormní promarněnou možností umístit City na paty mířící přímo do 2. etapy.