Liga mistrů

Osvědčené zaoblené nejnovější

Počáteční certifikační kolo Ligy mistrů UEFA 2021/22 skutečně začalo.

Certifikace se v současné době vrací zpět do stylu dvounohého týmu, mezi kterými začínají projekty Ferencváros, Dinamo Záhřeb, Legia a Malmö.

Certifikace komponent a také výstupů


Úplně první certifikace zaoblených připojení

První nohy

Úterý 6. července
HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica
Vegetace Tallinn 2-0 Hibernians
Ferencváros 3: 0 Priština
Žalgiris Vilnius 3-1 Linfield
Fola Esch 2-2 Lincoln Red Imps

Shkëndija 0-1 Mura
CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka

Středa 7. července
Dinamo Tbilisi vs Neftçi
Bodø / Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers
Ludogorec vs Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa vs Kairat Almaty
Teuta vs Constable Tiraspol
Malmö vs Riga FC
Dinamo Záhřeb vs Valur
Connah's Quay Nomads vs Alashkert

2. nohy

Úterý 13. července
Hibernians vs Vegetation Tallinn
Riga FC vs Malmö
Lincoln Red Imps vs Fola Esch
Constable Tiraspol vs Teuta
Priština vs Ferencváros
Mura vs Shkëndija
Borac Banja Luka vs CFR Cluj
Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki
Linfield vs Žalgiris Vilnius
Shamrock Rovers vs Slovan Bratislava
Shakhtyor Soligorsk vs Ludogorets
Valur vs Dinamo Záhřeb

Středa 14. července
Kairat Almaty vs Maccabi Haifa
Alashkert vs Connah's Quay Nomads
Neftçi vs Dinamo Tbilisi
Legia Warszawa vs Bodø / Glimt

Kompletní časový plán

2. certifikace zaoblených připojení (20/21 a 27/28 července)

  • Šampioni se dostanou do 3. certifikačního kola ve dnech 3. a 4. srpna a 10. srpna, losování proběhlo 19. července.

Kurz mistrů

Dinamo Záhřeb / Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Rostliny Tallinn / Hibernians
Connah's Quay Nomads / Alashkert FC vs Teuta / Constable Tiraspol
Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi
Maccabi Haifa / Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch / Lincoln Red Imps vs CFR Cluj / Borac Banja Luka
Malmö / Riga FC vs HJK Helsinki / Budućnost Podgorica
Ferencváros / Priština vs Žalgiris Vilnius / Linfield
Shkëndija / Mura vs Ludogorets / Shakhtyor Soligorsk

  • Skupiny Beat se přesouvají na kurz champsů organizace UEFA Europa Organization 3. certifikační kolo, využil dne 19. července

Organizační kurz

Quick Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Skupiny Beat se přesunou na primární kurz organizace UEFA Europa Organization 3. certifikační kolo, využil dne 19. července

Výsledky losování jsou předběžné a rovněž podléhají výsledkům opakovaných zkoušek nebo zákonných postupů a také posledním ověřením ze strany UEFA.

Beats plný

Počáteční kolo

Poslední: pátek 25. června

Priština 2: 0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Semifinále: úterý 22. června

Folgore 0-2 Priština(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Unikátní směrnice COVID

Pochopte, prosím, jedinečná pravidla příslušná pro certifikační fázi i play-off soutěžících v důsledku COVID-19, který může být umístěn níže

Pokud jde o výlet, následovníci přiznávaní k oblekům, ještě více informací naleznete níže

.

Zobrazit více

Napsat komentář

Tlačítko Zpět nahoru
cs_CZČeština