Liga mistrů

Certifikační kolo se vrací do úterý

Počáteční certifikační kolo Ligy mistrů UEFA 2021/22 skutečně začalo.

Certifikace se v současné době vrací zpět do dvounohého rozložení, přičemž Ferencváros, Dinamo Záhřeb, Legia a také Malmö mezi těmi kluby, které skutečně zahájily své projekty v úplně prvních etapách s návraty v úterý a také ve středu.

Certifikace komponent i výstupů


Počáteční certifikace zaoblených připojení

První nohy

Středa 7. července
Dinamo Tbilisi 1-2 Neftçi
Bodø / Glimt 2-3 Legia Warszawa
Slovan Bratislava 2: 0 Shamrock Rovers
Ludogorec 1: 0 Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa 1-1 Kairat Almaty
Teuta 0-4 Constable Tiraspol
Malmö 1-0 Riga FC
Dinamo Záhřeb 3-2 Valur
Connah's Quay Nomads 2-2 Alashkert

Úterý 6. července
HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica
Rostliny Tallinn 2-0 Hibernians
Ferencváros 3: 0 Priština
Žalgiris Vilnius 3-1 Linfield
Fola Esch 2-2 Lincoln Red Imps

Shkëndija 0-1 Mura
CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka

2. nohy

Úterý 13. července
Hibernians vs Vegetation Tallinn(počáteční etapa: 0-2)
Riga FC vs Malmö(úplně první etapa: 0-1)
Lincoln Red Imps vs Fola Esch(počáteční etapa: 2-2)
Constable Tiraspol vs Teuta(počáteční etapa: 4-0)
Priština vs Ferencváros(úplně první etapa: 0-3)
Mura vs Shkëndija(počáteční etapa: 1-0)
Borac Banja Luka vs CFR Cluj(počáteční etapa: 1-3)
Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki(počáteční etapa: 1-3)
Linfield vs Žalgiris Vilnius(úplně první etapa: 1-3)
Shamrock Rovers vs Slovan Bratislava(počáteční etapa: 0-2)
Shakhtyor Soligorsk vs Ludogorets(úplně první etapa: 0-1)
Valur vs Dinamo Záhřeb(počáteční etapa: 2-3)

Středa 14. července
Kairat Almaty vs Maccabi Haifa(počáteční etapa: 1-1)
Alashkert vs Connah's Quay Nomads(úplně první etapa: 2-2)
Neftçi vs Dinamo Tbilisi(úplně první etapa: 2-1)
Legia Warszawa vs Bodø / Glimt(počáteční etapa: 3-2)

Kompletní časový plán

2. certifikace zaoblených připojení (20/21 a 27/28 července)

  • Šampioni vstupují do 3. certifikačního kola 3. a 4. srpna a losování visí 19. července.

Kurz mistrů

Dinamo Záhřeb / Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Vegetation Tallinn / Hibernians
Connah's Quay Nomads / Alashkert FC vs Teuta / Constable Tiraspol
Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi
Maccabi Haifa / Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch / Lincoln Red Imps vs CFR Cluj / Borac Banja Luka
Malmö / Riga FC vs HJK Helsinki / Budućnost Podgorica
Ferencváros / Priština vs Žalgiris Vilnius / Linfield
Shkëndija / Mura vs Ludogorets / Shakhtyor Soligorsk

  • Skupiny Beat se přesouvají na kurz champsů organizace UEFA Europa Organization 3. certifikační kolo, využil dne 19. července

Organizační kurz

Quick Wien vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven vs Galatasaray

Výsledky losování jsou prozatímní a procházejí také výsledkem opakujících se zkoušek a / nebo zákonného procesu i posledními ověřeními ze strany UEFA

Beats celkem

Počáteční kolo

Poslední: pátek 25. června

Priština 2: 0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Semifinále: úterý 22. června

Folgore 0-2 Priština(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Unikátní předpisy COVID

Pochopte jedinečné pokyny vhodné pro certifikační fázi i play-off soutěžících kvůli COVID-19, který může být umístěn níže

Pokud jde o výlet, následovníci přiznávaní k oblekům, ještě více informací naleznete níže

.

Zobrazit více

Napsat komentář

Tlačítko Zpět nahoru
cs_CZČeština