Liga mistrů

Certifikační kolo začíná v úterý

Období Ligy mistrů UEFA 2021/22 skutečně začalo tím, že Prishtina ve skutečnosti porazila Folgore a také Inter Club d'Escaldes, aby zvítězila v úvodním kole v Albánii a dokončila také sestavu prvního certifikačního kola, které začíná v úterý .

Certifikace se v současné době vrací zpět na dvounohé uspořádání, přičemž mezi kluby, které začínají s projekty, patří vyznavači Prištiny Ferencváros, Dinamo Záhřeb a Malmö.

Certifikace komponent a také výstupů

První certifikace zaoblených připojení:

První nohy:

Úterý 6. července
HJK Helsinki vs Budućnost Podgorica
Rostliny Tallinn vs Hibernians
Ferencváros vs Priština
Žalgiris Vilnius vs Linfield Fola Esch vs Lincoln Red Imps
Shkëndija vs Mura
CFR Cluj vs Borac Banja Luka

Středa 7. července
Dinamo Tbilisi vs Neftçi
Bodø / Glimt vs Legia Warszawa
Slovan Bratislava vs Shamrock Rovers
Ludogorec vs Shakhtyor Soligorsk
Maccabi Haifa vs Kairat Almaty
Teuta vs Constable Tiraspol
Malmö vs Riga FC
Dinamo Záhřeb vs Valur
Connah's Quay Nomads vs Alashkert

2. nohy:

Úterý 13. července
Hibernians vs Rostliny Tallinn
Riga FC vs Malmö
Lincoln Red Imps vs Fola Esch
Constable Tiraspol vs Teuta
Priština vs Ferencváros
Mura vs Shkëndija
Borac Banja Luka vs CFR Cluj
Budućnost Podgorica vs HJK Helsinki
Linfield vs Žalgiris Vilnius
Shamrock Rovers vs Slovan Bratislava
Shakhtyor Soligorsk vs Ludogorets
Valur vs Dinamo Záhřeb

Středa 14. července
Kairat Almaty vs Maccabi Haifa
Alashkert vs Connah's Quay Nomads
Neftçi vs Dinamo Tbilisi
Legia Warszawa vs Bodø / Glimt

Kompletní časový plán

2. certifikace zaoblených připojení (20/21 a 27/28 července):

  • Šampioni se dostanou do 3. certifikačního kola ve dnech 3. a 4. srpna a 10. srpna, losování proběhlo 19. července.

Kurz mistrů:

Dinamo Záhřeb / Valur vs Omonoia
Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Vegetation Tallinn / Hibernians
Connah's Quay Nomads / Alashkert FC vs Teuta / Constable Tiraspol
Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi
Maccabi Haifa / Kairat Almaty vs Crvena zvezda
Fola Esch / Lincoln Red Imps vs CFR Cluj / Borac Banja Luka
Malmö / Riga FC vs HJK Helsinki / Budućnost Podgorica
Ferencváros / Priština vs Žalgiris Vilnius / Linfield
Shkëndija / Mura vs Ludogorets / Shakhtyor Soligorsk

  • Skupiny Beat se přesouvají na kurz champsů organizace UEFA Europa Organization 3. certifikační kolo, využil dne 19. července

Organizační kurz:

Rychlá Vídeň vs Sparta Praha
Celtic vs Midtjylland
PSV Eindhoven vs Galatasaray

  • Skupiny Beat se přesunou na primární kurz organizace UEFA Europa Organization 3. certifikační kolo, využil dne 19. července

Výsledky losování jsou prozatímní a procházejí také výsledkem opakujících se zkoušek a / nebo zákonného procesu i posledními ověřeními ze strany UEFA

Beats celkem

Počáteční kolo:

Poslední: pátek 25. června

Priština 2: 0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Semifinále: úterý 22. června

Folgore 0-2 Priština(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Unikátní předpisy COVID

Pochopte jedinečné zásady relevantní pro fázi certifikace a také play-off soutěžících kvůli COVID-19, který může být umístěn níže

Pokud jde o výlet, následovníci přiznávaní k oblekům, ještě více informací najdete přímo zde

.

Zobrazit více

Napsat komentář

Tlačítko Zpět nahoru
cs_CZČeština