Liga mistrů

Nejlepší videohry sezóny 2020/21?

Liga mistrů UEFA pravidelně poskytuje fotbal skvělé špičkové kvality a také dechberoucí stres - a také projekt 2020/21 tuto praxi skutečně ocenil.

Vybíráme 10 z jedné z nejvíce fascinujících soutěží od konkurentů tohoto období. Přihlaste se a také nám dovolte porozumět vašemu oblíbenému na konci příspěvku.

Bayern 2-3 Paříž

hlavní body: Bayern 2-3 Paříž

Zdůrazňuje: Bayern 2-3 Paříž

07/04/2021, čtvrtfinále, úplně první etapa
V Mnichově byl sníh, a protože Robert Lewandowski byl zraněn, Paris si uvědomila, že stojí každou příležitost oproti straně, která je porazila v posledním období. Ověřilo se to. Postarali se o to, aby umožnili vedení 2: 0 před druhým večerem Kyliana Mbappého, který jim přinesl první nohu. “ Nikdo by nemusel mít žádný typ problémů, kdybychom vyhráli 5-3 nebo 6-3, “uvedl Thomas Müller z Bayernu, když si prohlížel spousty promarněných příležitostí.

Musíte vidět minutu : Müllerova párty pro Bayernovu druhou odhalila nápad majitelů; vyhráli venkovní nohu 1: 0, ale přesto prohráli o vnější cíle.

Manchester City 2-1 Dortmund

06/04/2021, čtvrtfinále, úplně první etapa

Poslední konečný výsledek nemusel být ve skutečnosti šokem, nicméně množství bitvy zdánlivě demoralizované strany Dortmundu vyžadovalo šokem neporazitelně vypadající město. Návrat Erlinga Haalanda do starého klubu jeho otce byl velkým příběhem na prvním místě stejně jako videohra, ale byla to statečná skupinová efektivita (stejně jako poslední vítězný dech Phila Fodena), která vedla nadpisy do seznamu níže.

Musíte vidět minutu: Haaland a také Foden objímající se po posledním hvizdu se považovali za indikátor, který by se v letech předem určitě setkal se spoustou navzájem.

Juventus 3-2 Porto (agg: 4-4, Porto vyhrává na venkovní góly)

hlavní body: juventus 3-2 porto (aet)

Zdůrazňuje: Juventus 3-2 Porto (AET)

09/03/2021, kolo 16. 2. etapy
Porto, připravené na věky, vedlo Porto 1: 0 (aby přispělo k výhodě 2: 1 na první noze), než bylo minimalizováno na 10 kluků a také zajištěno zpět na akumulaci. Zadruhé večer Sérgio Oliveira naklonilo spojení ve svůj prospěch v přidaném čase, přičemž Juve není schopna zlepšit zpětnou vazbu Adriena Rabiota. “ Odhalili jsme DNA FC Porto, “uvedl trenér Sérgio Conceição. Nikdy jsme nepřestali přemýšlet. "

Musíte vidět minutu: Podívejte se, jak Sérgio Oliveira překonává povrch ochranných stěn Juventusu vítězným volným kopem, který zůstává snížen přímo na web.

Barcelona 1-4 Paříž

16/02/2021, kolo 16. úplně první etapy
Lionel Messi navázal na 17. úspěšný projekt Ligy mistrů UEFA, nicméně Mbappé dosáhl hattricku a umístil svou stranu přímo do výkonného umístění v první videohře Mauricia Pochettina s klubem v této konkurenci. “ Výsledek přesně ukazuje, jak výjimečná byla Paříž, “uvedl zaměstnavatel Barcelony Ronald Koeman. Mbappé je mesiáš Le Parisienmíří.

Musíte vidět minutu: Cesta nahoru, která končí ve 3. večer Mbappého: kompletní úvěrový rating Julianovi Draxlerovi za vedení nákladů.

Lipsko 3-2 Manchester United

hlavní body: Leipzig 3-2 Manchester United

Zdůrazňuje: Lipsko 3-2 Manchester United

08/12/2020, týmová fáze Matchday 6
"Nemůžete skupině nabídnout vedení 3: 0 a také očekávat dopředu," řekl Ole Gunnar Solskjær poté, co jejich projekt skončil v Německu. United následovníci byli po ztrátě Reds v Lipsku překvapeni, ale strana Juliana Nagelsmanna měla nárok na kreditní skóre za svoji agresivitu. Ačkoli United hodnotili až v 80. minutě, přesto si vytvořili adekvátní možnosti, jak to vyhrát.

Musíte vidět minutu: Opravdu cítíte odměnu, s jakou Angeliño rachotí v lipském otvíráku druhé minuty. Vyberte to.

Manchester United 1-3 Paříž

02/12/2020, týmová fáze Matchday 5
Výhra United 2: 1 v Paříži v 1. den byla opakováním jejich odstranění Paříže v 16. kole 2018/19, ale přesto tento triumf na Old Trafford otevřel zcela novou fázi. " Získali jsme téměř nejlepší stupeň, “tvrdil Neymar, který návštěvníky webu zasáhl dvakrát. Ztráta opustila United a vyžadovala, aby se vyhnula ztrátě v Lipsku, aby potvrdila. Jak by to určitě šlo?

Musíte vidět minutu: Ex-Paris chlapík Edinson Cavani byl v centimetrech od umístění United 2-1 nahoru jako jeho 57. minuta chip chip zasáhl. Pozoruhodná bolest.

İstanbul Başakşehir 3-4 Lipsko

hlavní body: i̇stanbul başakşehir 3-4 leipzig

Zdůrazňuje: Istanbul Başakşehir 3-4 Lipsko

12. 2. 2020, týmová fáze Matchday 5
İrfan Can Kahveci dosáhl vůbec prvního hattricku Ligy mistrů UEFA, který se po dobu 16 let skládal konkrétně ze střel z vnějšího balíčku, a přesto skončil jako třetí hráč, který si pro konkurenty vybojoval výšky za propadající se stranu. Alexander Sørloth nevyhnutelně vyhrál videohru s elegantním povlakem v zahrnutém čase, ztráta odsoudila tureckou stranu k odstranění.

Musíte vidět minutu : Vyberte si ze 3 povlaků İrfan; Lipský manažer Julian Nagelsmann nabídl kreditní skóre své „vynikající levé noze“ trvale.

Aktuální Madrid 3-2 Internazionale

11.03.2020, týmová fáze Matchday 3
Bez vítězství po svých prvních 2 videohrách týmu B zůstali Madrid a Inter také v hluboké vodě před tím, co mělo být večerem vyvolávajícím úzkost; hostitelé vedli 2: 0, ale Lautaro Martínez před přestávkou jednoho stáhl a vyrovnal Ivan Perišić. Rodrygův 80. minutový nátěr vytvořil oblek. "Musíme být víc než šťastní," prohlásila po posledním hvizdu šťastná Zinédine Zidane.

Musíte vidět minutu : Pomoc Nicolò Barelly pro Martínezův cíl; užijte si, jak Ital švihá patou, aby svému spoluhráči podal báječný úvod. Svůdné.

Salzburg 2-6 Bayern

hlavní body: salzburg 2-6 bayern

Zdůrazňuje: Salzburg 2-6 Bayern

Vládnoucí evropští šampióni z něj udělali dokument 14 vítězství Ligy mistrů UEFA s tím, co připomínalo demoliční práce v Rakousku. Salzburg se skutečně ujal vedení a také to bylo 2-2 s 11 minutami před tím, než se strana galantského domu zbavila srážek; "6-2 vypadá jako dětská hra, ale nebylo," uvedl manažer Bayernu Hansi Flick. "Rozhodně to byla úžasná připravená neutralita, ale pro trenéra nic moc."

Musíte vidět minutu : Povrch Leroye Saného je 4-2; jedním dotykem levou nohou zlehčete jeho pero, poté vystřelenou střelou porazit brankáře.

Originální Madrid 2-3 Šachtar Doněck

21/10/2020, týmová fáze Matchday 1
Poškozený Šachtar postavil v Madridu jen 3 hráče první volby (Dodô, Marcos Antônio a také Marlos), stejně jako tam byl rozumný pocit šoku, když se Pitmen ujali vedení 3: 0 na poločas. Luka Modrić, stejně jako Vinícius Júnior, zaútočili, ale k vyrovnání nedošlo. "Pokud jde o poměr očekávání k výsledku, patřilo to k největšímu trápení Ligy mistrů, jaké kdy bylo," napsal ukrajinský prezident. Tribuna papír.
Musíte vidět minutu : Tetêova příležitostná pomoc na zádech pro Mansion Solomona, aby zasáhla Pitmanovo 3. místo; č. 14 hrál v mládí počítačovou hru jako Madrid.