Çempionlar Liqası

Priştina, Escaldes, əvvəlcə sonuncuya

2021/22 UEFA Çempionlar Liqası dövrü çərşənbə axşamı Priştina və həmçinin İnter Club d'Escaldes Albaniyada keçirilən ilkin yarımfinalda qalib gəldikdə başladı.

Cümə günü Elbasanda Kosovo və Andorra çempionları üz-üzə gələcək. Qaliblər Ferencváros ilə ilkin sertifikatlaşdırma raundunda 6/7 və həmçinin 13/14 iyulda sertifikatlaşdırma zamanı iki ayaqlı üsluba qayıdırlar.

Sertifikatlaşdırma komponentləri



İlkin mərhələ

Yarı final: 22 İyun Çərşənbə axşamı

Folgore 0-2 Priştina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Son: 25 iyun Cümə

Priştina vs İnter Club d'Escaldes (Elbasan)

Tam dövr cədvəli

İlkin təsdiqləyici dairəvi əlaqələr (6/7 & 13/14 iyul)

İlkin ayaqları:

6 iyul çərşənbə axşamı

HJK Helsinki - Budućnost Podgorica

Tallinn vs Hibernians bitki örtüyü

Ferencváros vs Priştina/ Inter Club d'Escaldes

Giralgiris Vilnius - Linfield Fola Esch - Lincoln Red Imps

Shkëndija vs Mura

CFR Cluj - Borac Banja Luka

7 iyul çərşənbə

Dinamo Tbilisi - Neftçi

Bodø / Glimt vs Legia Warszawa

Slovan Bratislava - Shamrock Rovers

Ludogorets 1945 vs Shakhtyor Soligorsk

Maccabi Haifa - Kairat Almaty

Teuta və Sabit Tiraspol

Malmö - Riga FC

Dinamo Zagreb - Valur

Connah's Quay Nomads vs Alaşkert

2-ci təsdiqləyici dairəvi əlaqələr (20/21 & 27/28 iyul)

  • Qaliblər 3/4 və 10 avqust tarixlərində 3-cü sertifikat mərhələsində iştirak edəcəklər, püşkatma isə 19 iyulda keçiriləcək.

Çempionlar kursu:

Dinamo Zagreb / Valur - Omonoia

Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Tallinn / Hibernians Plants

Connah's Quay Nomads/ Alaşkert FC vs Teuta/ Konstebl Tiraspol

Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi

Makkabi Haifa / Kairat Almatı vs Crvena zvezda

Fola Esch / Lincoln Red Imps və CFR Cluj / Borac Banja Luka

Malmö / Riga FC - HJK Helsinki / Budućnost Podgorica

Ferencváros/ Priştina/ Inter Club d'Escaldes vs Žalgiris Vilnüs/ Linfield

Shkëndija / Mura vs Ludogorets 1945 / Shakhtyor Soligorsk

  • Beat qrupları UEFA Avropa Təşkilatı şampiyonaları kursu 3. sertifikat turuna keçdi.

Təşkilat kursu:

Sparta Praha ilə sürətli Wien

Celtic - Midtjylland

PSV Eindhoven - Qalatasaray

  • Beat qrupları UEFA Avropa Təşkilatı ibtidai kurs 3. sertifikat turuna keçir.

Püşkatmanın nəticələri şərtdir və təkrarlanan imtahanların və / və ya qanuni prosedurların son nəticəsindən və UEFA-dan son yoxlamalardan keçir.

Benzersiz COVID qaydaları

Zəhmət olmasa sertifikatlaşdırma mərhələsinə və COVID-19 nəticəsində rəqiblərin play-off mərhələlərinə aid bənzərsiz siyasətləri bilin, burada yerləşə bilər

Gəzinti aparmaqla davamçılarının kostyumlarını etiraf etmələri ilə əlaqədar olaraq, daha çox məlumat aşağıda tapıla bilər

.

Daha çox göstər

Bir cavab yazın

Yuxarıdakı düymə