Çempionlar Liqası

İlkin mərhələ çərşənbə axşamı başlayır

2021/22 UEFA Çempionlar Liqası dövrü Çərşənbə axşamı günü ilk tur yarımfinal mərhələsinin Albaniyada tək ayaqlı video oyunları kimi oynanması ilə başlayır.

Cümə günü Elbasanda yekunlaşacaq ilkin turun bütün komponentləri üçün aşağıda sadalananlara baxın. Qaliblər 6/7 və həmçinin 13/14 iyulda ilkin sertifikat mərhələsində Ferencváros ilə qarşılaşmağa davam edirlər, sertifikat verərkən iki ayaqlı üsluba qayıdırlar.

Sertifikatlaşdırma komponentləri



İlkin mərhələ

Yarı final: 22 İyun Çərşənbə axşamı

Folgore və Priştina(Elbasan)

HB Tórshavn vs Inter Club d'Escaldes(Durres)

Son: 25 iyun Cümə

Folgore/ Priştina vs HB Tórshavn/ Inter Club d'Escaldes (Elbasan)

Tam dövr cədvəli

İlkin təsdiqləyici dairəvi əlaqələr (6/7 & 13/14 iyul)

Fola Esch - Lincoln Red Imps

Slovan Bratislava - Shamrock Rovers

Malmö - Riga FC

Bodø / Glimt vs Legia Warszawa

Connah's Quay Nomads vs Alaşkert

HJK Helsinki - Budućnost Podgorica

CFR Cluj - Borac Banja Luka

Shkëndija vs Mura

Teuta və Sabit Tiraspol

Dinamo Tbilisi - Neftçi

Maccabi Haifa - Kairat Almaty

Ludogorets 1945 vs Shakhtyor Soligorsk

Ferencváros - İlk turun Çempionları son

Giralgiris Vilnius - Linfield

Tallinn və Hibernians bitkiləri

Dinamo Zagreb - Valur

2-ci təsdiqləyici dairəvi əlaqələr (20/21 & 27/28 iyul)

  • Çempionlar 3/4 və 10 avqust tarixlərində 3-cü sertifikat mərhələsinə çıxır, püşkatma isə 19 iyulda keçiriləcək.

Çempionlar kursu:

Dinamo Zagreb / Valur - Omonoia

Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Tallinn / Hibernians Plants

Connah's Quay Nomads/ Alaşkert FC vs Teuta/ Konstebl Tiraspol

Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi

Makkabi Haifa / Kairat Almatı vs Crvena zvezda

Fola Esch / Lincoln Red Imps və CFR Cluj / Borac Banja Luka

Malmö / Riga FC - HJK Helsinki / Budućnost Podgorica

Ferencváros / Žalgiris Vilnius / Linfield - İlkin dairəvi qələbələr

Shkëndija / Mura vs Ludogorets 1945 / Shakhtyor Soligorsk

  • Beat qrupları UEFA Avropa Təşkilatı şampiyonaları kursu 3. sertifikat turuna keçdi.

Təşkilat kursu:

Sparta Praha ilə sürətli Wien

Celtic - Midtjylland

PSV Eindhoven - Qalatasaray

  • Beat qrupları UEFA Avropa Təşkilatı ibtidai kurs 3. sertifikat turuna keçir.

Püşkatmanın nəticələri şərtdir və eyni zamanda təkrarlanan imtahanların və / və ya qanuni prosesin nəticələrinə və UEFA-dan son yoxlamalara məruz qalır

Benzersiz COVID təlimatları

Xahiş edirəm sertifikatlaşdırma mərhələsinə uyğun olan unikal qaydaları və COVID-19-un nəticəsi olaraq rəqiblərin play-off mərhələlərini anlayın, burada kəşf edilə bilər

Gəzinti aparmaqla davamçılarının kostyumlarını etiraf etmələri ilə əlaqədar olaraq, daha çox təfərrüat da burada tapıla bilər

.

Daha çox göstər

Bir cavab yazın

Yuxarıdakı düymə