Çempionlar Liqası

Sertifikat yenilənir

2021/22 UEFA Çempionlar Liqasının ilkin təsdiqləmə turu həqiqətən başladı.

Sertifikat hal-hazırda iki ayaqlı bir üsluba qayıdır; Ferencváros, Dinamo Zagreb, Legia və Malmö ilə birlikdə bu klublar layihələrinə başlayır.

Komponentlərin və nəticələrin sertifikatlaşdırılması



Çox ilk yuvarlaq əlaqələri təsdiqləyir

İlk ayaqlar

6 iyul çərşənbə axşamı

HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica

Tallinn bitki örtüyü 2-0 Hibernians

Ferencváros 3-0 Priştina

Giralgiris Vilnius 3-1 Linfield

Fola Esch 2-2 Lincoln Red Imps


İsveç 0-1 Mura

CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka

7 iyul çərşənbə

Dinamo Tbilisi - Neftçi

Bodø / Glimt vs Legia Warszawa

Slovan Bratislava - Shamrock Rovers

Ludogorets - Shakhtyor Soligorsk

Maccabi Haifa - Kairat Almaty

Teuta və Sabit Tiraspol

Malmö - Riga FC

Dinamo Zagreb - Valur

Connah's Quay Nomads vs Alaşkert

2-ci ayaqları

13 iyul çərşənbə axşamı

Hibernians vs Vegetation Tallinn

Riga FC - Malmö

Lincoln Red Imps və Fola Esch

Sabun Tiraspol və Teuta

Priştina - Ferencváros

Mura və Şkendiya

Borac Banja Luka - CFR Cluj

Budućnost Podgorica - HJK Helsinki

Linfield - Žalgiris Vilnius

Shamrock Rovers - Slovan Bratislava

Şaxtyor Soligorsk - Ludogorets

Valur - Dinamo Zaqreb

14 iyul çərşənbə

Kairat Almaty - Maccabi Haifa

Alaşkert və Connah's Quay Nomads

Neftçi vs Dinamo Tbilisi

Legia Warszawa - Bodø / Glimt

Tam dövr cədvəli

2-ci təsdiqləyici dairəvi əlaqələr (20/21 & 27/28 iyul)

  • Çempionlar 3/4 və 10 avqust tarixlərində 3-cü sertifikat mərhələsində iştirak edəcək, püşkatma isə 19 iyulda keçiriləcək.

Çempionlar kursu

Dinamo Zagreb / Valur - Omonoia

Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Tallinn / Hibernians Plants

Connah's Quay Nomads/ Alaşkert FC vs Teuta/ Konstebl Tiraspol

Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi

Makkabi Haifa / Kairat Almatı vs Crvena zvezda

Fola Esch / Lincoln Red Imps və CFR Cluj / Borac Banja Luka

Malmö / Riga FC - HJK Helsinki / Budućnost Podgorica

Ferencváros / Prishtina - Žalgiris Vilnius / Linfield

Shkëndija / Mura vs Ludogorets / Shakhtyor Soligorsk

Təşkilat kursu

Sparta Praha ilə sürətli Wien

Celtic - Midtjylland

PSV Eindhoven - Qalatasaray

Püşkatmanın nəticələri şərtdir və eyni zamanda təkrarlanan imtahanların və / və ya qanuni prosedurların nəticələrinə və UEFA-dan son yoxlamalara məruz qalır

Beats dolu

İlkin mərhələ

Son: 25 iyun Cümə

Priştina 2:0 İnter Club d'Escaldes(Elbasan)

Yarı final: 22 İyun Çərşənbə axşamı

Folgore 0-2 Priştina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Benzersiz COVID təlimatları

Xahiş edirəm sertifikatlaşdırma mərhələsinə uyğun olan unikal qaydaları və COVID-19-un nəticəsi olaraq rəqiblərin play-off mərhələlərini anlayın, aşağıda yerləşə bilər

Gəzinti aparmaqla davamçılarının kostyumlarını etiraf etmələri ilə əlaqədar olaraq, daha çox məlumat aşağıda tapıla bilər

.

Daha çox göstər

Bir cavab yazın

Yuxarıdakı düymə