Çempionlar Liqası

Sertifikat turu çərşənbə axşamı gününə qayıdır

2021/22 UEFA Çempionlar Liqasının ilkin təsdiqləmə turu həqiqətən başladı.

Sertifikat hal-hazırda Ferencváros, Dinamo Zagreb, Legia və Malmö ilə birlikdə iki ayaqlı bir qaydaya qayıdır, bu klublar arasında bu yaxınlarda ilk ayaqlarında Çərşənbə axşamı və Çərşənbə günü geri dönməklə layihələrinə başlamışdır.

Nəticələrin yanında komponentlərin sertifikatlaşdırılması


Yuvarlaq əlaqələrin ilkin təsdiqlənməsi

İlk ayaqlar

7 iyul çərşənbə
Dinamo Tbilisi 1-2 Neftçi
Bodø / Glimt 2-3 Legia Warszawa
Slovan Bratislava 2-0 Shamrock Rovers
Ludogorets 1-0 Şaxtyor Soligorsk
Makkabi Haifa 1-1 Kairat Almatı
Teuta 0-4 Sabit Tiraspol
Malmö 1-0 Riga FC
Dinamo Zagreb 3-2 Valur
Connah's Quay Nomads 2-2 Alashkert

6 iyul çərşənbə axşamı
HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica
Bitkilər Tallinn 2-0 Hibernians
Ferencváros 3-0 Priştina
Giralgiris Vilnius 3-1 Linfield
Fola Esch 2-2 Lincoln Red Imps

İsveç 0-1 Mura
CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka

2-ci ayaqları

13 iyul çərşənbə axşamı
Hibernians vs Vegetation Tallinn(ilk ayaq: 0-2)
Riga FC - Malmö(ilk oyun: 0-1)
Lincoln Red Imps və Fola Esch(ilk ayaq: 2-2)
Sabun Tiraspol və Teuta(ilk ayaq: 4-0)
Priştina - Ferencváros(ilk oyun: 0-3)
Mura və Şkendiya(ilk ayaq: 1-0)
Borac Banja Luka - CFR Cluj(ilkin ayaq: 1-3)
Budućnost Podgorica - HJK Helsinki(ilkin ayaq: 1-3)
Linfield - Žalgiris Vilnius(ilk oyun: 1-3)
Shamrock Rovers - Slovan Bratislava(ilk ayaq: 0-2)
Şaxtyor Soligorsk - Ludogorets(ilk oyun: 0-1)
Valur - Dinamo Zaqreb(ilkin ayaq: 2-3)

14 iyul çərşənbə
Kairat Almaty - Maccabi Haifa(ilk ayaq: 1-1)
Alashkert vs Connah's Quay Nomads(ilk oyun: 2-2)
Neftçi vs Dinamo Tbilisi(ilk oyun: 2-1)
Legia Warszawa - Bodø / Glimt(ilk ayaq: 3-2)

Tam dövr cədvəli

2-ci dairəvi əlaqələri təsdiqləyən (20/21 & 27/28 iyul)

  • Çempionlar, 3 iyul və 10 Avqust tarixlərində 3-cü təsnifat mərhələsinə girəcək, püşkatma 19 İyulda asıldı.

Çempionlar kursu

Dinamo Zagreb / Valur - Omonoia
Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys
Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Bitki örtüyü Tallinn / Hibernians
Connah's Quay Nomads / Alashkert FC vs Teuta / Constable Tiraspol
Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi
Makkabi Haifa / Kairat Almatı vs Crvena zvezda
Fola Esch / Lincoln Red Imps və CFR Cluj / Borac Banja Luka
Malmö / Riga FC - HJK Helsinki / Budućnost Podgorica
Ferencváros / Prishtina - Žalgiris Vilnius / Linfield
Shkëndija / Mura vs Ludogorets / Shakhtyor Soligorsk

Təşkilat kursu

Sparta Praha ilə sürətli Wien
Celtic - Midtjylland
PSV Eindhoven - Qalatasaray

Püşkatmanın nəticələri şərtdir və eyni zamanda təkrarlanan imtahan və / və ya qanuni prosesin nəticələrindən və UEFA-dan son yoxlamalardan keçir.

Cəmi döyünür

İlkin mərhələ

Son: 25 iyun Cümə

Prishtina 2-0 Inter Club d'Escaldes(Elbasan)

Yarı final: 22 İyun Çərşənbə axşamı

Folgore 0-2 Priştina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 İnter Klubu d'Escaldes(Durres)

Benzersiz COVID qaydaları

Zəhmət olmasa, sertifikatlaşdırma mərhələsinə uyğun olan unikal təlimatları və COVID-19 səbəbiylə rəqiblərin play-off mərhələlərini anlayın, aşağıda yerləşə bilər

Gəzinti aparmaqla davamçılarının kostyumlarını etiraf etmələri ilə əlaqədar olaraq, daha çox məlumat aşağıda yerləşdirilə bilər

.

Daha çox göstər

Bir cavab yazın

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili