Çempionlar Liqası

Sertifikat turu çərşənbə axşamı gününə qayıdır

2021/22 UEFA Çempionlar Liqasının ilkin təsdiqləmə turu həqiqətən başladı.

Sertifikatlaşdırma hal-hazırda iki ayaqlı plana qayıdır, Ferencváros, Dinamo Zaqreb, Legia və həmçinin Malmö bu klublar arasında, həqiqətən də, çərşənbə axşamı və çərşənbə günü yekunları ilə yaxınlarda ilk oyunlarda layihələrə başlamışdır.

Nəticələrin yanında komponentlərin sertifikatlaşdırılması

Yuvarlaq əlaqələrin ilkin təsdiqlənməsi

İlk ayaqlar

7 iyul çərşənbə


Dinamo Tbilisi 1-2 Neftçi


Bodø / Glimt 2-3 Legia Warszawa

Slovan Bratislava 2-0 Shamrock Rovers

Ludogorets 1-0 Şaxtyor Soligorsk

Makkabi Haifa 1-1 Kairat Almatı

Teuta 0-4 Sabit Tiraspol

Malmö 1-0 Riga FC

Dinamo Zagreb 3-2 Valur

Connah's Quay Nomads 2-2 Alaşkert

6 iyul çərşənbə axşamı

HJK Helsinki 3-1 Budućnost Podgorica

Bitkilər Tallinn 2-0 Hibernians

Ferencváros 3-0 Priştina

Giralgiris Vilnius 3-1 Linfield


Fola Esch 2-2 Lincoln Red Imps

İsveç 0-1 Mura

CFR Cluj 3-1 Borac Banja Luka

2-ci ayaqları

13 iyul çərşənbə axşamı

Hibernians vs Vegetation Tallinn(ilk ayaq: 0-2)

Riga FC - Malmö(ilk oyun: 0-1)

Lincoln Red Imps və Fola Esch(ilk ayaq: 2-2)

Sabun Tiraspol və Teuta(ilk ayaq: 4-0)

Priştina - Ferencváros(ilk oyun: 0-3)

Mura və Şkendiya(ilk ayaq: 1-0)

Borac Banja Luka - CFR Cluj(ilkin ayaq: 1-3)

Budućnost Podgorica - HJK Helsinki(ilkin ayaq: 1-3)

Linfield - Žalgiris Vilnius(ilk oyun: 1-3)

Shamrock Rovers - Slovan Bratislava(ilk ayaq: 0-2)

Şaxtyor Soligorsk - Ludogorets(ilk oyun: 0-1)

Valur - Dinamo Zaqreb(ilkin ayaq: 2-3)

14 iyul çərşənbə

Kairat Almaty - Maccabi Haifa(ilk ayaq: 1-1)

Alaşkert və Connah's Quay Nomads(ilk oyun: 2-2)

Neftçi vs Dinamo Tbilisi(ilk oyun: 2-1)

Legia Warszawa - Bodø / Glimt(ilk ayaq: 3-2)

Tam dövr cədvəli

2-ci dairəvi əlaqələri təsdiqləyən (20/21 & 27/28 iyul)

  • Çempionlar, 3 iyul və 10 Avqust tarixlərində 3-cü təsnifat mərhələsinə girəcək, püşkatma 19 İyulda asıldı.

Çempionlar kursu

Dinamo Zagreb / Valur - Omonoia

Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Bitki örtüyü Tallinn / Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alaşkert FC vs Teuta/ Konstebl Tiraspol

Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi

Makkabi Haifa / Kairat Almatı vs Crvena zvezda

Fola Esch / Lincoln Red Imps və CFR Cluj / Borac Banja Luka

Malmö / Riga FC - HJK Helsinki / Budućnost Podgorica

Ferencváros / Prishtina - Žalgiris Vilnius / Linfield

Shkëndija / Mura vs Ludogorets / Shakhtyor Soligorsk

Təşkilat kursu

Sparta Praha ilə sürətli Wien

Celtic - Midtjylland

PSV Eindhoven - Qalatasaray

Püşkatmanın nəticələri şərtdir və eyni zamanda təkrarlanan imtahan və / və ya qanuni prosesin nəticələrindən və UEFA-dan son yoxlamalardan keçir.

Cəmi döyünür

İlkin mərhələ

Son: 25 iyun Cümə

Priştina 2:0 İnter Club d'Escaldes(Elbasan)

Yarı final: 22 İyun Çərşənbə axşamı

Folgore 0-2 Priştina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Benzersiz COVID qaydaları

Zəhmət olmasa, sertifikatlaşdırma mərhələsinə uyğun olan unikal təlimatları və COVID-19 səbəbiylə rəqiblərin play-off mərhələlərini anlayın, aşağıda yerləşə bilər

Gəzinti aparmaqla davamçılarının kostyumlarını etiraf etmələri ilə əlaqədar olaraq, daha çox məlumat aşağıda yerləşdirilə bilər

.

Daha çox göstər

Bir cavab yazın

Yuxarıdakı düymə