Çempionlar Liqası

Sertifikatlaşdırma turu çərşənbə axşamı başlayır

2021/22 UEFA Çempionlar Liqası dövrü əslində Priştinanın Folgore və həmçinin Inter Club d'Escaldes-i məğlub edərək Albaniyada ilkin raundda qalib gəlməsi və həmçinin çərşənbə axşamı başlayacaq ilk sertifikat mərhələsi üçün heyəti tamamlaması ilə başladı. .

Sertifikatlaşdırma hazırda iki ayaqlı plana qayıdır, Priştinanın rəqibləri Ferencvaros, Dinamo Zaqreb və Malmö bu klublar arasında layihələrə başlayır.

Komponentlərin və nəticələrin sertifikatlaşdırılması

İlk yuvarlaq əlaqələri təsdiqləyən:

İlk ayaqlar:

6 iyul çərşənbə axşamı

HJK Helsinki - Budućnost Podgorica

Tallinn və Hibernians bitkiləri

Ferencváros - Priştina

Giralgiris Vilnius - Linfield Fola Esch - Lincoln Red Imps

Shkëndija vs Mura

CFR Cluj - Borac Banja Luka

7 iyul çərşənbə

Dinamo Tbilisi - Neftçi

Bodø / Glimt vs Legia Warszawa

Slovan Bratislava - Shamrock Rovers

Ludogorets - Shakhtyor Soligorsk

Maccabi Haifa - Kairat Almaty

Teuta və Sabit Tiraspol

Malmö - Riga FC

Dinamo Zagreb - Valur

Connah's Quay Nomads vs Alaşkert

2-ci ayaqları:

13 iyul çərşənbə axşamı

Hibernians və Plants Tallinn

Riga FC - Malmö

Lincoln Red Imps və Fola Esch

Sabun Tiraspol və Teuta

Priştina - Ferencváros

Mura və Şkendiya

Borac Banja Luka - CFR Cluj

Budućnost Podgorica - HJK Helsinki

Linfield - Žalgiris Vilnius

Shamrock Rovers - Slovan Bratislava

Şaxtyor Soligorsk - Ludogorets

Valur - Dinamo Zaqreb

14 iyul çərşənbə

Kairat Almaty - Maccabi Haifa

Alaşkert və Connah's Quay Nomads

Neftçi vs Dinamo Tbilisi

Legia Warszawa - Bodø / Glimt

Tam dövr cədvəli

2-ci təsdiqləyici dairəvi əlaqələr (20/21 & 27/28 iyul):

  • Çempionlar 3/4 və 10 avqust tarixlərində 3-cü sertifikat mərhələsində iştirak edəcək, püşkatma isə 19 iyulda keçiriləcək.

Çempionlar kursu:

Dinamo Zagreb / Valur - Omonoia

Slovan Bratislava / Shamrock Rovers vs Youthful Boys

Bodø / Glimt / Legia Warszawa vs Bitki örtüyü Tallinn / Hibernians

Connah's Quay Nomads/ Alaşkert FC vs Teuta/ Konstebl Tiraspol

Olympiacos vs Dinamo Tbilisi / Neftçi

Makkabi Haifa / Kairat Almatı vs Crvena zvezda

Fola Esch / Lincoln Red Imps və CFR Cluj / Borac Banja Luka

Malmö / Riga FC - HJK Helsinki / Budućnost Podgorica

Ferencváros / Prishtina - Žalgiris Vilnius / Linfield

Shkëndija / Mura vs Ludogorets / Shakhtyor Soligorsk

Təşkilat kursu:

Sparta Praha ilə sürətli Wien

Celtic - Midtjylland

PSV Eindhoven - Qalatasaray

Püşkatmanın nəticələri şərtdir və eyni zamanda təkrarlanan imtahan və / və ya qanuni prosesin nəticələrindən və UEFA-dan son yoxlamalardan keçir.

Cəmi döyünür

İlkin mərhələ:

Son: 25 iyun Cümə

Priştina 2:0 İnter Club d'Escaldes(Elbasan)

Yarı final: 22 İyun Çərşənbə axşamı

Folgore 0-2 Priştina(Elbasan)

HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes(Durres)

Benzersiz COVID qaydaları

Xahiş edirəm sertifikatlaşdırma mərhələsi ilə əlaqəli unikal siyasətləri və COVID-19 səbəbiylə rəqiblərin play-off oyunlarını anlayın, aşağıda yerləşə bilər

Gəzinti aparmaqla davamçılarının kostyumlarını etiraf etmələri ilə əlaqədar olaraq, daha çox məlumatı burada tapa bilərsiniz

.

Daha çox göstər

Bir cavab yazın

Yuxarıdakı düymə